Torek, april 26 2022
  7 odgovori
  5.3 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Poskušam kopirati združene celice iz enega poročila v drugo poročilo. Kar potrebujem od nekoga, je podrobno razlago, kako to storiti. Ne najdem nobenega mesta, kjer je razloženo, kako kopirati združene celice, vendar na spletnem mestu piše, da je to mogoče. Potrebujete le navodila po korakih.
Prosim za nasvet, kaj storiti.
Hvala. Bill
Zdravo Bill,

Ali lahko pojasnite, kako želite kopirati združene celice? Priložite vzorčno datoteko z oblikovanjem poročila, o katerem ste govorili zgoraj (ne pozabite počistiti svojih zasebnih podatkov).

V resnici ne razumem vašega vprašanja, ker vam Excel sam omogoča kopiranje združenih celic.

Amanda
Žal mi je, da je tako pozno, bil sem v bolnišnici in nato okreval domov

Poskušam pridobiti Excel, da kopira podatke iz enega poročila v drugo poročilo. ampak meni ne deluje. Iskal sem v Googlu in odgovor je bil, da excel ne more kopirati združenih celic.
To je uporaba običajne funkcije kopiranja in lepljenja v excelu.
Kar moram vedeti od vas je:
*Kaj uporabim, da to dosežem, bodisi Kooltools ali Kooltools plus
*Moram vedeti, na katere funkcije kliknem, da se podatki kopirajo vsakič, ko se informacije spremenijo
*Ne vem, ali je to zato, ker so celice zaklenjene. V razdelku zaščite z geslom pod "Dovoli uporabnikom tega delovnega lista, da: imam samo "Izberi odklenjeno celico"
V poročilo o zapisnikih sem priložil 2 PDF-ja dokumentov. Imam pogojno oblikovanje, zato je območje, v katerega moram kopirati informacije iz poročila vodje barov, rumeno. Res ne vem, katere druge informacije boste morda potrebovali, da mi boste morali napisati to zahtevo.
Vnaprej hvala za pomoč pri tej zadevi
Zdravo,

Žal mi je, da to slišim. Upam, da se zdaj počutiš bolje.

- Poskušam pridobiti Excel, da kopira podatke iz enega poročila v drugo poročilo. ampak meni ne deluje. Iskal sem v Googlu in odgovor je bil, da excel ne more kopirati združenih celic.
- Ko kopirate združene podatke iz enega poročila v drugega. Ali je velikost združenih celic dveh poročil različna? Na primer, ena je sestavljena iz 2 vrstic in 3 stolpcev, druga pa je sestavljena iz 1 vrstice in 3 stolpcev. Če je tako, ni načina za kopiranje in lepljenje, ne glede na to, katero funkcijo uporabljate.

- Priložil sem 2 PDF-ja dokumentov.
- Oprostite, ker nisem videl priponk pdf. Ali ste naložili datoteke in jih nato vstavili v svoj odgovor?

Amanda
Živjo Amanda
Imam 3 težave, ki bi morale razčistiti in rešiti težavo z vašo pomočjo. Najprej sem šel in preoblikoval poročilo upraviteljev barov in zapisnike objave, tako da so vse celice enake oblike, velikosti itd.

1. Vstopil sem in uporabil Xcelovo kopiranje/prilepi. Podatki, preneseni iz poročila vodje barov v zapisnik objave. Težava je v tem, da ko sem spremenil številke v poročilu vodje barov, se številke niso spremenile v zapisnikih. Moram vedeti, ali je v orodjih Kool ali Kool tools plus nekaj, kar lahko uporabim za spremembo številk, ko jih vnesem v poročilo upraviteljev vrstic. (Prosim, da mi sporočite podrobnosti, kaj naj naredim)

2. Na delovnem listu zaščite imam označena samo 2 elementa, to sta "Zaščiti delovni list in vsebino zaklenjenih celic" in "Izberi odklenjene celice". Vedeti moram, ali so še kakšna druga potrditvena polja, ki jih je treba potrditi.

3. Odkar sem namestil Kool Tools, se moj računalnik zaklepa. Ali lahko kaj storim, da preprečim, da bi se to zgodilo. Samo danes se je 3x zaklenilo in moram izklopiti računalnik in ga znova zagnati.

Če mi lahko dobite odgovor na ta tri vprašanja, mislim, da lahko to zaključimo.
Še enkrat hvala za vso pomoč pri tej zadevi.
glej zgoraj
glejte zgoraj, zdi se, da vaš Captcha ne deluje

3. Odkar sem namestil Kool Tools, se moj računalnik zaklepa. Ali lahko kaj storim, da preprečim, da bi se to zgodilo. Samo danes se je 3x zaklenilo in moram izklopiti računalnik in ga znova zagnati.

Ali ste uporabili katero od njegovih funkcij, da se je vaš računalnik zaklenil? Ali pa je vaš računalnik pravkar zaklenjen z vklopljenim Excelom? Povejte mi, prosim, različico vašega Kutools, Excel in računalniškega sistema. In kakšen je jezik, ki ga uporabljate na računalniku?
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.