Sreda, 30 november 2022
  2 odgovori
  4.8 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Prosili so me, da popravim preglednico nekoga drugega za našo uporabo. V tej datoteki spremljamo napredek pri več opravilih, vendar se vsak teden postavljajo ista vprašanja in nikoli ne pogledajo stolpcev za posodobitev stanja, ker bi se morali pomikati in iskati. Rad bi dodal celico v vsako vrstico, ki ima več "kategorij" znotraj te celice, ki so statične. Nekako kot naslovi, vendar imate možnost vnesti hiter odgovor v eni vrstici za vsako kategorijo.

Poskušal sem dodati več vrstic in samo združiti vrstice v vseh drugih stolpcih posebej, tako da so bile druge celice enake dolžini te nove celice, ki je dejansko dolga 9 vrstic. Toda ko sem to naredil, druge celice niso hotele preliti besedila, tako da so bile vse posodobitve vidne. Naložil sem posnetek zaslona, ​​kako izgleda zdaj. To bi rad dosegel, ne da bi zahteval posamezne vrstice celic za vsak element in naredil te kategorije statične z možnostjo urejanja odgovora na desni.
Hvala vnaprej,
Darrell
1 letom
·
#3370
0
Glasov
Razveljavi
Ko imam v Outlooku dohodno pošto s priloženo datoteko excel in si predogledam datoteko excel, mi vedno prikaže prve vrstice (začetne vrstice) datoteke/list excel. Želim pa videti zadnje vnesene vrstice v predogledu Outlooka, ne da bi odprl datoteko excel z velikimi podatki https://testmyspeed.onl/.
1 letom
·
#3453
0
Glasov
Razveljavi
Živjo!
Kolikor razumem, želite prikazati uporabniško določene odgovore glede na izbrano kategorijo.
1. Naredite spustni seznam kategorij (če ne veste, kako ustvariti seznam, porabite 1 minuto za NaslovTa članek )
2. Nato uporabite funkcijo SWITCH v izhodni celici (glejte priloženo excel datoteko)
=SWITCH(C3,F8,G8,F9,G9,F10,G10,F11,G11,F12,G12)
Kjer C3 = celica, ki vsebuje seznam kategorij
F8,G8,F9,G9,F10,G10,F11,G11,F12,G12 = celice, ki vsebujejo odzivna sporočila
priloge (1)
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.