By prakash.mangalwadekar@gmail.com v četrtek, 20. februarja 2020
Objavljeno v Excel
odgovori 1
všeč mi je 0
Ogledov 6K
Glasov 0
Zdravo,

Za vašo referenco prilagam excel datoteko.

V priloženi preglednici sem uporabil spustni meni v celicah B11, H11 in J11. Ko izberete želeni spustni meni na razpoložljivem seznamu, se pot za "FromPath" in "ToPath" posodobi v celici C3 in C7. Kasneje sem kliknil gumb "KOPIRAJ V SHAREPOINT", ki nato zažene makro za kopiranje datotek v SharePoint.

Tako deluje, če moram kopirati datoteke dobavitelja "A" v SharePoint, moram v spustnem meniju imena dobavitelja izbrati "A". Podobno kot kopiranje datotek dobavitelja "B" v SharePoint, moram v spustnem meniju znova izbrati dobavitelja "B" (to je posamezna dejavnost)

Zdaj je zahteva kopiranje naključnih datotek dobavitelja v SharePoint. naenkrat.

Na primer - če želim kopirati datoteke za dobavitelja C, D, E in F iz skupnega diska v SharePoint, bi moral imeti možnost izbrati C, D, E in F in kopirati samo te datoteke v te ustrezne mape na SharePointu na enkrat, namesto da bi kopirali enega za drugim.

Gumb POSODOBITE IME DOBAVITELJA se uporablja za posodobitev katerega koli novega imena dobavitelja, ustvarjenega v skupnem disku, isto se posodobi v stolpcu M v preglednici

Opomba: ročno kopiram Outlookova e-poštna sporočila (ker ni edinstvenosti) v ustrezne mape z imeni dobavitelja na disku v skupni rabi.
Moja skupna mapa so - Varnostna kopija dobaviteljev > A, B, C, D, E......... (tj. mape z imeni dobavitelja) > mape 2018, 2019 in 2020.

Letos bodo e-poštna sporočila kopirana v mapo 2020.
Hvala,
Čeprav delovni tokovi SPD nimajo dejanja za premikanje datoteke, lahko to storite posredno z uporabo REST API-ja iz delovnega toka.
Nekaj ​​let nazaj sem na ta način ustvaril podobno rešitev za stranko.
Končna točka, ki jo želite uporabiti, je ta:
_api/web/folders/GetByUrl('Original Document Location')/Files/getbyurl('Test.pdf')/CopyTo(strNewUrl='/sites/Meetingsite/DocumentNewLocation/Test.pdf',bOverWrite=true)
Poskusiti v celoten 'call the rest api iz delovnega toka' je lahko sprva nekoliko zastrašujoče, vendar pravzaprav ni tako slabo - zdaj pa je na spletu mogoče najti kar nekaj virov, ki vam bodo pomagali.
·
Pred 3 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave