Sobota, 21. marec 2020
  0 odgovori
  2.8 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Živijo Imam preglednico s 14 stolpci s stolpci F, G, J, K, L in M, ki imajo formule
v njih, ki vrnejo vrednost v njih. Za zdaj želim prikazati le stolpca L in F. Vrnjene vrednosti zanje so, kot je navedeno spodaj. Cilj je imeti na vodoravni osi X dva odseka. Eden za začetke in drugi za cilje, nato pa v teh dveh razdelkih obrišete vrstico za vsakega od 4 spodaj naštetih, v svojem posameznem razdelku. To sem poskusil, vendar ne morem doseči, da bi naredil tisto, kar je Idesire, in vem, da je to mogoče storiti, kot sem to videl v preteklosti na različnih
preglednice. Uporabljam Microsoft Office365. Kot lahko vidite na posnetku zaslona, ​​na levi dobivam datume, tega nočem… Na dnu dobivam statuse, ki jih želim, vendar tako, kot jih potrebujem. Glej zgoraj. Če bi to vedeli, bi razdelek 1 za Začetke v mojem grafikonu pokazal 1 za zgodnje, 1 za občasno in 2 za vklopljeno
Drži. V razdelku 2 za zaključke bi bilo prikazano 3 za Need To Finish in 1 za Early.
  
    [font=Times New Roman] [/ font]
  • Začne se[/*][font=Times New Roman] [/font][list][font=Times New Roman] [/ font]
  • Na čakanju, potrebno končati, pozno, zgodaj, pravočasno[/*][font=Times New Roman] [/ font]
[font=Times New Roman] [/font][*]Dokončati[/*][font=Times New Roman] [/ font]
    [font=Times New Roman] [/ font]
  • Na čakanju, Začeti je treba, Pozno, Zgodnje, Pravočasno[/*][font=Times New Roman] [/ font]
[font=Times New Roman][/font][/list]
Za to objavo še ni odgovorov.