By tobiasax v nedeljo, 24. oktobra 2021
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 1
všeč mi je 0
Ogledov 5.5K
Glasov 0
Namesto fiksne širine ali višine bi bilo lepo z možnostmi največja širina in največja višina. Seveda v kombinaciji z možnostjo ohranjanja razmerja širina/višina (ki se po možnosti prenese na sliko v datoteki Excel).
Naletel sem na situacijo, ko se moje slike zelo razlikujejo tako po višini kot po širini. Torej, če pustim, da vlada višina, postane moj list predolg in če pustim, da vlada širina, postane preširok. Če bi imel možnost nastaviti največjo višino, tj. 100 in največjo širino 150, bi bil rezultat dober kompromis.

Druga težava pri uporabi fiksne širine je, da če najprej uvozim en stolpec slik z visokimi in ozkimi slikami (recimo H 500 W 200) in nato uvozim še en stolpec z nizkimi in širokimi slikami (tj. H 200 W 500), višina vrstice se prilagodi glede na zadnji uvoz. Tako so visoke slike odrezane. Torej, če je mogoče pri prilagajanju višine vrstice preveriti, ali so v isti vrstici druge slike, bi bilo to super.

Hvala za vašo obravnavo!

Hvala
Živjo tobiasax,

Najlepša hvala za vaš predlog.

To sem že poslal našim razvijalcem. Razmislili bomo o dodajanju možnosti v naše prihodnje različice. Hvala še enkrat.

Amanda
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave