By galaktični25 v nedeljo, 23. januarja 2022
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 6
všeč mi je 0
Ogledov 5.8K
Glasov 0
Živjo, včasih deluje, včasih pa ne. Ne vem, zakaj deluje. Označim cel stolpec, ki ga najdem z izbiro. V Super Find, Within: izbor Vrsta: Besedilo vsebuje: Vrednost Rezultat:. Najde vse, kar želim, a na dnu piše »Izberi po: vrstica (Izberi), včasih bo izbrala vse povezane vrstice, včasih pa ne. Ne vem, kako naj to naredi ves čas ali zakaj ne deluje.  

  select-not-working.png
Živjo galactic25,

Hvala za povratne informacije. Funkcijo sem preveril na računalniku, dobro je delovala.

Da se prepričate, potem ko izberete Vrstica na dnu, ste se spomnili klikniti Izberite gumb?

Če ste ga in Kutools ni izbral vrstic, nam pošljite podatke o vašem operacijskem sistemu ( Katero različico operacijskega sistema Windows uporabljam?  ), različico Excela in jezik, ki ga uporabljate v računalniku.

Hvala vnaprej.

Amanda
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ugotovil sem problem. To bo naredilo le cca. 5,000 zapisov. Ne bo naredil 10,000 zapisov. Zdi se, da je več kot 5,000 preveč za to.
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Mislim 5,000 zapisov naenkrat. Lahko naredite prvih 5,000, nato še 5,000 in še 5,000 ob različnih časih in bo delovalo.
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hvala za informacije. Našo razvojno ekipo bom vprašal, ali je mogoče razširiti omejitev funkcije.

Amanda
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Živjo galactic25,

Po besedah ​​razvijalca funkcije je omejitev mogoče podaljšati in dela na tem. Vendar bo trajalo nekaj časa, zato prosimo, da potrpežljivo počakate.

In hvala za vaše povratne informacije, ki bodo izboljšale naše izdelke!

Amanda
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Živjo galactic25,

Ponovno namestite Kutool za Excel 26.0, razvijalec je že razširil omejitev te funkcije: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Če imate kakršna koli druga vprašanja, mi ne oklevajte in mi sporočite.

Amanda
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave