Četrtek, 03 marec 2022
  4 odgovori
  6.6 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Ko kliknem na "Skrij/Razkrij delovne zvezke in liste" pod Kutools Plus > Delovni zvezek ali Kutools Plus > Delovni list, se okno Skrij/Razkrij delovne zvezke in liste ne prikaže. Kolikor vem, na tem sistemu ni bilo nič posodobljenega. To se je začelo dogajati šele prejšnji teden. Nisem opazil, da bi se nobeno drugo okno Kutools ne odpiralo pravilno.

Misli? Ideje?

TIA
Pred 2 leti
·
#2489
0
Glasov
Razveljavi
Živjo kwhipp,

Oprosti za težave. Preveril sem funkcijo, pojavilo se je njeno okno. Torej, prosim, povejte mi, katero različico Kutools for Excel uporabljate? In prosim, pošljite mi podatke o vašem operacijskem sistemu (Katero različico operacijskega sistema Windows uporabljam?), različico Excela in jezik, ki ga uporabljate v računalniku.

Če je mogoče, priložite datoteko s težavo (ne pozabite izbrisati zasebnih podatkov).

Hvala vnaprej.

Amanda
Pred 2 leti
·
#2490
0
Glasov
Razveljavi
Tukaj so vse informacije o moji različici.
Kutools za Excel 26.00
Excel 365 različica 2008 (zgradba 13127.21064)
Windows 10 različica 20H2 (zgradba 19042.1466)

To se zgodi v novi novi Excelovi datoteki. Opazil sem, da se je, ko sem zagnal Excel, prvič odprl ali ustvaril novo datoteko in poklical možnosti Skrij/Razkrij delovne zvezke in liste, za delček sekunde v opravilni vrstici prikazal znak novega okna, vendar se ne bo okna. V bistvu se je zaprl, preden ga je bilo mogoče narisati na zaslonu. Nimam težav z nobenim drugim oknom Kutools.

Prilagam prazno preglednico. Nisem mogel odpreti okna s [prilogo]to datoteko[/attachment].
priloge (1)
Pred 2 leti
·
#2491
0
Glasov
Razveljavi
Amanda, ne vem, kaj se dogaja, ampak trenutno vse deluje v redu. Prikaže se okno Skrij/Razkrij delovne zvezke in liste, kot naj bi. Lahko to pripišem Gremlinom ali našim IT skrbnikom, ki se motijo ​​z dovoljenji.

Hvala za vaš čas!
Pred 2 leti
·
#2492
0
Glasov
Razveljavi
Živjo kwhipp,

Hvala za posodobitev.

Če imate še kakšno vprašanje, me prosim ne oklevajte.

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.