By obnoviti2378 v nedeljo, 28. januarja 2018
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 10
všeč mi je 0
Ogledov 7K
Glasov 0
Prišlo je do sesutja pogona in moj delodajalec je zamenjal celoten prenosnik. Vključena nadgradnja na Office 2016. Poskušal sem namestiti Kutools z licenčnim ključem iz leta 2013 in dobim sporočilo o napaki, ki pravi, da moram kupiti novo kopijo.

Prosim za nasvet - imel sem vtis, da kupiš enkrat, uporabljaš za vedno.

Hvala,
Rick
Zdravo,
Prosimo, kontaktirajte me s podatki o naročilu na jaychivo@extendoffice. Com.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Prejšnji teden smo poslali podatke po e-pošti. Prosim za nasvet.

Hvala,
Rick
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Ste prejeli mojo e-pošto?
Če ne, nas poskusite kontaktirati preko sales@extendoffice.com ali jaychivo@extendoffice. Com.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Sem, in odgovoril sem, da ključ ne deluje. Poslal sem tudi posnetek zaslona zate. Prosim za nasvet!
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Jay - Vedeti moram, kaj naj naredim tukaj. Prejšnji teden sem posodobil to temo in vam poslal posnetek zaslona v e-pošti pred več kot tednom dni.

Prosim za nasvet. Hvala!
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Ste prejeli mojo e-pošto?
Hvala.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ne, nisem. Edino e-pošto, ki sem jo prejel, je samodejno obvestilo s tega foruma. Jay - to traja že več kot mesec dni. Upam, da imaš rešitev zame.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,

Za kakršne koli težave glede podatkov o licenci vam priporočamo, da nas kontaktirate po e-pošti s podatki o naročilu.
Če niste prejeli naše e-pošte, nas poskusite kontaktirati preko jaychivo@extendoffice.com ali support@extendoffice. Com.
Hvala.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Qiu,

Ne vem, koliko bolj jasen sem lahko glede tega. Jayu sem dvakrat odgovoril po e-pošti in vključil podatke o naročilu. Danes bom to ponovil z enim e-poštnim naslovom javchivo@extendoffice.com in eno e-pošto na support@extendoffice. Com.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Oprostite, zdi se, da nismo prejeli vaših e-poštnih sporočil.
Mi lahko prosim poveste svoj e-poštni naslov ali naslov e-pošte?
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave