Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 12
všeč mi je 0
Ogledov 6.9K
Glasov 0
Hi
Prenesel sem in 60-dnevno preizkusno različico Kutools za Excel, še posebej me zanima Super filter, ki se zdi idealen za določen projekt, ki ga imam.

Ustvaril sem in shranil scenarij nastavitev filtra, vendar ko ga poskušam znova uporabiti, dobim sporočilo »Preden odprete scenarij nastavitev filtra, morate najprej odpreti delovni zvezek«. (glej posnetek zaslona). To je z odprtim pravilnim delovnim zvezkom, tj. tistim, ki je naveden v sporočilu 'Uporabi za', ko odprete scenarij. Kako naj to zaokrožim?

Prav tako opažam, da posnetki zaslona na vaših straneh s pomočjo prikazujejo vzorčni scenarij filtra kot 'Uporabi za: neznano', kako to storite, verjetno bi to pomenilo, da je kateri koli filter mogoče uporabiti za kateri koli delovni zvezek?

Če mi bo uspelo, da bo to delovalo dosledno, bom kupil 2-4 licence

Hvala
Peter

MustOpenWorkBook.JPG
ApplyToUnknown.JPG
Zdravo,
Informacije o delovnem zvezku tega scenarija so izginile.
Ponovno morate konfigurirati scenarij za ta delovni zvezek.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Imam enak problem kot Peter. Jay: spodaj komentiraš, da je nekaj 'izginilo' in da "moraš znova konfigurirati scenarij za ta delovni zvezek." Vendar se moja težava pojavi takoj po scenariju, ki sem ga pravkar ustvaril in shranil. Ali vaš komentar torej pomeni, da Super Filter ne more zanesljivo shraniti scenarijev?
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Ali je to delovni zvezek, ki je bil shranjen v vašem lokalnem računalniku?
Hvala.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
da. Uporabljam Excel 2010 na samostojnem računalniku, Win 7 in vsi delovni zvezki so shranjeni lokalno na pogonu C:. Ne morem reči, ali se težava pojavlja pri vseh mojih delovnih zvezkih, zagotovo pa se zgodi pri peščici, ki sem jo preizkusil.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Ali nam lahko pošljete delovni zvezek, ki lahko ponovi to težavo? Vašo datoteko bomo hranili zaupno.
Kontaktirate nas lahko preko jaychivo@extendoffice. Com.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
To ni specifičen problem za delovni zvezek. Mislim, da je napaka. To se zgodi:

Odprite Excel > Nov list > Kliknite 2. ikono na levi v Super filtru.

Prikaže se seznam scenarijev. Kliknite scenarij. "Preden odprete scenarij nastavitev filtra, morate najprej odpreti delovni zvezek"

Očitno 1. knjiga je odprta, zato to sporočilo ni pravilno.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Jay, prosim, me lahko obvestiš o tem? Programska oprema zame ni uporabna, dokler se ta napaka ne odpravi.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Te težave žal ne moremo ponoviti.
Najprej poskusite onemogočiti vse druge dodatke v upravitelju dodatkov Excel in nato znova poskusite delovati.
Hvala vnaprej.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Imajo isti problem, onemogočili vse dodatke, še vedno pa sporočilo. Prosim pomagaj!
·
Pred 4 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Isti problem. Ne morem shraniti scenarija filtra, ki ga je mogoče ponovno uporabiti. Vsakič, ko uporabljam isti delovni zvezek, moram ustvariti vse scenarije iz nič. Scenarije lahko shranim, ne morem pa jih uporabiti. Vsakič, ko se prikaže sporočilo o napaki "Preden odprete scenarij nastavitev filtra, morate najprej odpreti delovni zvezek." To je bila stalna težava zaradi številnih nadgradenj Kutools in Office 365. Zelo nadležno. Vsakič, ko odprem in vsak dan uporabljam isto preglednico, moram ponovno ustvariti zapleteno filtriranje. Poskušal sem vse, kar sem pomislil, da bi se izognil tej težavi, pojavlja se kar naprej. Ponovno ustvarjanje preglednic, brisanje vsakega shranjenega scenarija itd. Včasih bo delovalo z novo preglednico. Toda po nekaj shranitvah se pojavi težava in vsi shranjeni scenariji so neuporabni in jih je treba ustvariti iz nič. Super filter ne prepozna, da obstaja odprt delovni zvezek, medtem ko delate v odprtem delovnem zvezku. 

Hvala za kakršno koli pomoč glede tega. 
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Imam isto težavo, prosim za pomoč?
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Pozdravljeni vsi, ki imate isto težavo,

Pošljite nam podatke o vašem operacijskem sistemu (Katero različico operacijskega sistema Windows uporabljam?), različico Kutools, različico Excel in jezik, ki ga uporabljate v računalniku.

Prav tako izvozite scenarij nastavitev filtra, ki ste ga shranili, kot je prikazano spodaj, in stisnite ta scenarij ter nam pošljite datoteko zip.
izvozni-senario.png


Hvala vnaprej.

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave