By tgogoulas@gmail.com v torek, 27. februarja 2018
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 6
všeč mi je 0
Ogledov 5.8K
Glasov 0
Živjo, pri uporabi preizkusne različice, da bi vedel, ali prikriva moje potrebe, sem se osredotočil na nekaj vprašanj:

1. Ali obstaja krajši način za vstavljanje poti datotek in imen datotek (kot prilog) razen po metodi kopiranja? Možnost hiperpovezave ne deluje. Priloge se ne prikažejo na prejemnikovem zaslonu.
2. Po tem, ko sem poslala množično e-pošto prek Outlooka ali pošiljateljevega odhodnega strežnika, se ne pojavljajo v poslanih e-poštnih sporočilih pošiljateljevega računa, zato v svojem imenu ne morem potrditi, da so bila poslana.

Kot vnaprej
tlimon
Zdravo,
Ali je to vprašanje o Kutools za Outlook?
Poskusite biti bolj natančni glede svojega vprašanja.
Potrebujemo podrobnejše informacije.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hvala za odgovor. Ne, gre za excel :kutools>enterprise>ustvari poštni seznam in zadeva 1.priloge polj : ali obstaja lažji in hitrejši način za vstavljanje prilog, razen enega za drugim metode kopiranja in lepljenja?
2.e-poštna sporočila pošiljajo prek odhodnega strežnika ali Outlooka: potem ko sem jih poslal, v računu pošiljatelja nikjer ne najdem poslanih e-poštnih sporočil.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Poskusite poslati e-pošto sami sebi.
Ste prejeli e-pošto?
V prihodnosti bomo poskušali izboljšati polja za priloge.
Povejte nam, da uporabite nastavitve svojih e-poštnih računov za pošiljanje e-pošte.
Hvala.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Da, poslala sem si testna e-poštna sporočila in jih prejela. Ko pa pošiljam v velikem obsegu individualizirana e-poštna sporočila prek kutools, jih nikjer ne najdem v "poslani mapi" svojega e-poštnega računa bodisi v LiveMailu, bodisi Outlooku ali Thunderbirdu itd. Nastavitve mojega e-poštnega računa so znane; so nastavitve gmaila.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Prijavite se v svoj gmail račun na gmail.com in videli ga boste v mapi poslano.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
jaz imam isto težavo. Poskušam ustvariti e-poštni seznam, ki bo priložil datoteko, ki se ujema s podatki osebe, ki sem jo zbral. Uporabil sem "Uvozi seznam datotek", da sem zgrabil poti datotek. Vendar pa ne bo poslano s povezano prilogo in ne vem zakaj.

Kakšen napotek?
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave