Ponedeljek, 28 marca 2022
  5 odgovori
  14.5 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Ta funkcija omogoča uporabnikom, da prikličejo vgrajene funkcije KUTOOLS z uporabo kode VBA, kot sledi:

1. V projekt dodajte sklic na KutoolsforExcel (kot je prikazano na naslednji sliki)

Pritisnite Alt + F11 bližnjice, da odprete urejevalnik VB v Excelu, nato kliknite Orodja > Reference ... dodati KutoolsforExcele kot reference v projektu VBA.

VBA-01.png
VBA-02.png

2. Uporaba CallKutoolsAction metoda v kodi VBA za klic določene funkcije KUTOOLS, ki vsebuje parameter vrste štetja Actions, ki določa, katero funkcijo posebej poklicati, kot je naslednja koda:

Sub CallKutoolsActionDemo()
'Call the Compare Cells function
Call Callkutoolsaction(CompareCells)
'Invoke the About function
Call Callkutoolsaction(About)
End Sub
Pred 2 leti
·
#2592
0
Glasov
Razveljavi
Kaj je Krogerjeva anketa o zadovoljstvu gostov?

Anketa za stranke Kroger

krogerstoresfeedback.com Anketa je spletna anketa, ki jo izvaja trgovina Kroger supermarket, da bi pridobila povratne informacije od svojih strank ter povratne informacije o njihovih izdelkih in storitvah. Z izkoriščanjem prednosti ankete Kroger lahko stranke komunicirajo z njimi prek te ocene in napišejo pristne ocene o svojem potovanju in izkušnjah pri nakupovanju v trgovini Kroger.
Pred 2 leti
·
#2622
0
Glasov
Razveljavi
Všeč mi je vaš blog, zelo zanimiv in poučen.
1 letom
·
#2793
0
Glasov
Razveljavi
Hi,
Na enak način poskušam dodati Kutools for Word, vendar v orodjih - referencah pogrešam "KutoolsforWord", mi lahko pomagate, prosim? (Seveda ga imam nameščenega :) )
1 letom
·
#2796
0
Glasov
Razveljavi
Hi,
Na enak način poskušam dodati Kutools for Word, vendar v orodjih - referencah pogrešam "KutoolsforWord", mi lahko pomagate, prosim? (Seveda ga imam nameščenega :) )


Žal ga nimamo v Kutools for Word.:)
da, kutools niso na voljo za word
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.