Sreda, 06 April 2022
  4 odgovori
  5.9 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Zdi se, da te funkcije ne morem pravilno uporabiti:

Kutools > Izberite > Izberite posebne celice
(1) V razdelku Vrsta izbire potrdite možnost Celica;
(2) V razdelku Posebna vrsta kliknite prvo polje in izberite Vsebuje s spustnega seznama, nato pa v naslednje polje vnesite določeno besedilo (v našem primeru vnesite vsoto);
(3) Kliknite gumb V redu. Nato se prikaže druga Izberi specifične celice, ki prikazuje, koliko celic je izbranih. Kliknite gumb V redu, da ga zaprete.
(4) Zdaj so izbrane celice, ki vsebujejo določeno vrednost/besedilo. Pritisnite tipki Ctrl + C, da jih kopirate; izberite celico, v katero boste prilepili celice, in pritisnite tipki Ctrl + V.

Po 2. OK sistem potrdi, da je bilo izbranih 28 celic, a ko pritisnem Ctrl + C, dobim napako "To dejanje ne bo delovalo pri več izbirah". Poizkusil sem tudi Kopiraj več obsegov, potem ko je uporabljena izbira 28 celic ... dobim podobno napako. Samo v poskusni različici, da vidim, ali to izboljša mojo produktivnost pri delu z ogromnimi preglednicami, in to je bila funkcija "izberi vse celice, ki vsebujejo določeno besedilo, nato kopiraj vse te izbrane celice v nove celice. Načrtoval sem preprosto "odstraniti podvojene" po opravljeni operaciji, ki bi odpravila prazne celice v prilepljeni podatkovni shemi. Prvič uporabljate Kutools, in to je vaš zaslužen prost dan, zato se veselite rešitve tega in raziskovanja vseh drugih funkcij kutools. PS - list Preizkušam na razponu stolpcev A-BB in okoli 3,000 vrstic, tako da gre za precej veliko količino podatkov. Da bo jasno, moram samo najti vse celice, ki vsebujejo določeno besedilo, in jih nekam prilepiti (celo en sam stolpec bi deloval, na primer v formatu CSV, samo razčleniti je treba vse celice, ki vsebujejo določeno besedilo. Upam, da bo zadnji del pomagal ...

vir: https://www.extendoffice.com/documents/excel/2517-excel-if-column-contains-value-text-then-copy-cell.html
Pred 2 leti
·
#2601
0
Glasov
Razveljavi
Hi ,

Žal se napaka "To dejanje ne bo delovalo pri več izbirah" pojavi, ko pritisnete Ctrl + C, da kopirate več obsegov v Excelu. Vendar pa z Kopirajte več razponov funkcijo, lahko kopirate več obsegov in jih prilepite kamor koli v Excelu, kar sem pravkar preizkusil.

Torej, če je kaj narobe z Kopirajte več razponov funkcijo, mi lahko prosim pošljete podatke o vašem operacijski sistem, različico Excela in jezikom, ki ga uporabljate v računalniku.

Amanda
Informacije, ki ste jih delili zgoraj, so odlične. Prebral sem vse, kar ste delili tukaj. V tem si vse zelo dobro razložil. Če želim še kakšno smernico, vas bomo kontaktirali tukaj https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/2599-copy-goslotocelice-če-stolpec-vsebuje-specifično-vrednost-besedilo-z-kutools-for-excel.html
je to šala? Preživel sem čas, ko sem postavljal vprašanje in pravkar dobil odgovore, podobne avtorespnderju. Odhajate iz posla ali kaj?
Pred 2 leti
·
#2644
0
Glasov
Razveljavi
Hi ,

Rekli ste, da ne morete kopirati, ko ste "poskusili kopirati več obsegov, potem ko je izbrana 28 celic". Torej, preizkusil sem funkcijo in izkazalo se je v redu.
Zato sem prosil za podatke o vašem operacijskem sistemu, različici Excela in jeziku, ki ga uporabljate v računalniku, da vidim, ali je težava z združljivostjo.

Če lahko delamo na tem in rešimo težavo, potem lahko "poiščete vse celice, ki vsebujejo določeno besedilo, in jih nekam prilepite".

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.