Petek, april 29 2022
  4 odgovori
  6.8 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Upajmo, da je to preprost postopek, vendar z vsemi različicami iskanja v Googlu, medtem ko nekateri delujejo, to ni popolna rešitev.

Imam delovni zvezek za leto 2022
Ta delovni zvezek ima 12-mesečne delovne liste
Ja, to je nekakšen koledar...:)
Obsega od ponedeljka do petka. Prikazan ni noben vikend
in razdeljen na tedne za vsak mesec.
sešteje podatke vsak teden in te podatke premakne na dno delovnega lista tega meseca, nato pa te podatke kopira na glavni list.
Vsak dan v tednu je označen kot pon 1. januar, tor, 2. januar, sreda, 3. januar itd

Ali obstaja avtomatiziran način za ustvarjanje datoteke 2023, 2024, ki vsebuje vse iste delovne liste, s stolpci enake velikosti in formule, ki delajo isto stvar
vendar
Predhodno ali zamenjajte pravilne datume za vsak od tednov določenega leta, ki so na vsakem listu

To prevzamem od nekoga, ki je imel dobro idejo, vendar ni več na voljo, in ko sem ustvaril izvod 2023, sem moral pregledati vsako
Od ponedeljka do petka v tednu in spremenite datum dneva in leta ter prilagodite nekaj celic

Cenite pomoč, če je mogoče, ali navodila, kako to avtomatizirati, namesto da bi to počeli ročno
Pred 2 leti
·
#2674
0
Glasov
Razveljavi
To je treba malo posodobiti, spreminjanje datumov ni tako preprosto kot uporaba gumba Izpolni, ker
"stolpci" za datume so ločeni z drugim stolpcem
Priložil bi posnetek zaslona, ​​vendar mi sistem tukaj ne dovoli
Pred 2 leti
·
#2676
0
Glasov
Razveljavi
Pozdravljeni gospod G,

- Vsak dan v tednu je označen s ponedeljkom, 1. januarja, torkom, 2. januarjem, sredo, 3. januarjem itd
Ali so dnevi v tednu in datumi v isti celici (pon, 1. januar)? Ali ena celica za vsako (pon. 1. januarja).

V ta sistem lahko priložite tudi sliko. Če format vaše slike ni podprt, lahko vključite zip datoteko. Če je mogoče, priložite datoteko excel, ki ste jo omenili (ne pozabite v njej izbrisati svojih zasebnih podatkov). :)

Amanda
1 letom
·
#2683
0
Glasov
Razveljavi
Hvala za odgovor, oprostite za zamudo
Tako mi sistem ne dovoli priložiti datoteke, ne glede na to, ali je zip, png, jpg, bmp

Datumi so na stolpec, tako da je A1 deskriptor, B1 je pon xxx 1, nato je C1 za začetnice, D1 je tor xxx 2, E1 za začetnice itd.
razčlenjeno na tedensko, tako da bom imel 4 od teh za vsak teden v mesecu (včasih 5 odvisno od meseca)
Oprostite, kar lahko storim, ne morem povezati, naložiti, kopirati in prilepiti, ne glede na razširitev
Po potrebi lahko pošljem mail, hvala


[td]Teden: | pon maj 09 | AI | torek, 10. maja | AI | sre, 11. maja | AI | Čet, 12. maja | AI | pet, 13. maj |AI | AI | WT
Maj 9 - 13


Datotečni stolpci za datume.PNG, ki jih poskušate naložiti, so v nepodprti obliki.
Podprto: gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
1 letom
·
#2686
0
Glasov
Razveljavi
Hvala za odgovor, oprostite za zamudo
Tako mi sistem ne dovoli priložiti datoteke, ne glede na to, ali je zip, png, jpg, bmp

Datumi so na stolpec, tako da je A1 deskriptor, B1 je pon xxx 1, nato je C1 za začetnice, D1 je tor xxx 2, E1 za začetnice itd.
razčlenjeno na tedensko, tako da bom imel 4 od teh za vsak teden v mesecu (včasih 5 odvisno od meseca)
Oprostite, kar lahko storim, ne morem povezati, naložiti, kopirati in prilepiti, ne glede na razširitev
Po potrebi lahko pošljem mail, hvala


[td]Teden: | pon maj 09 | AI | torek, 10. maja | AI | sre, 11. maja | AI | Čet, 12. maja | AI | pet, 13. maj |AI | AI | WT
Maj 9 - 13


Datotečni stolpci za datume.PNG, ki jih poskušate naložiti, so v nepodprti obliki.
Podprto: gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf


Poskusite nas kontaktirati z datoteko in podrobnim opisom vašega delovanja prek .

Hvala. :)
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.