Petek, 13 maj 2022
  1 odgovori
  7.7 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Excel se zruši, kadar koli poskušam krmariti po podoknu Delovni zvezek in list. daje naslednjo napako "kršitev dostopa Excel na naslovu 000000000245776E v modulu "PaneforKutools64.dll". Preberite naslov 0000000000007328'. Odstranil sem Kutools in kupil najnovejšo različico ter namestil. Še vedno isto strmoglavljenje. Ugotovil sem, da je bila namestitev nameščena kot 32-bitna, moj sistem in Office 365 pa sta oba 64-bitna. Prosim za pomoč, ta napaka je ovirala mojo produktivnost in stres se povečuje brez enostavne uporabe, ki jo zagotavlja Kutools.

Pogon Windows 8.1 64-bit
RAM: 8.00 GB
Urad 365

Hvala, ker ste zagotovili tako odličen izdelek, že več kot desetletje uporabljam Kutools.
Zdravo,

Napaka se pojavi le, če je delovni list v izjemnih okoliščinah izjemno zapleten. Ali lahko preverite, ali se napaka pojavlja samo na delovnem listu, ki ste ga omenili zgoraj, ali na katerem koli delovnem listu?

Če se pojavi samo na določenem delovnem listu, izbrišite svoje zasebne podatke in priložite datoteko sem, če je mogoče. Lahko pa pošljete datoteko na e-pošto: . Datoteko vidi samo ekipa za podporo, mi pa bomo vaše podatke v datoteki varno hranili.

Prepričajte se, da ste namestili našo najnovejšo različico (kliknite pomaga > O meni da vidim, ali je različica 26.00).

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.