Ponedeljek, 16 maj 2022
  9 odgovori
  7.4 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Dober dan,
Če imam 1 delovni zvezek s 30 delovnimi listi v njem, kako kopiram vseh podatkov 30 delovnih listov v en glavni list?
Zdravo,

Lahko bi uporabil Združite delovne liste funkcija Kutools za Excel. Prosimo, sledite spodnjim korakom:

1. Spodaj Kutools Plus zavihek, poiščite skupino Delovni zvezki in listi. Kliknite Združite.
združi.png

2. Izberite prvo možnost in kliknite Naslednji.
možnost.png

3. Nato sledite korakom v pogovornem oknu.

Več podrobnosti o funkciji si oglejte na strani: https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-excel/excel-combine-worksheets-into-one.html

Če imate dodatna vprašanja, me prosim ne oklevajte.

Amanda
1 letom
·
#2725
0
Glasov
Razveljavi
Hvala Amanda. Še eno vprašanje :-) Kako najdem dvojnike v isti vrstici v več stolpcih?
Pod zavihkom Kutools, poiščite skupino Urejanje, Kliknite Izberite > Izberite Podvojene in edinstvene celice.
dvojnik.png

V pojavnem pogovornem oknu:
1. Kliknite gumb za izbiro obsega (ciljano z rdečo puščico), da izberete vrstico, ki ste jo omenili.
2. Pod Na podlagi izberite, izberite Enotna celica.
3. Pod Pravilo in Obdelava rezultatov razdelkov, izberite možnosti, ki jih potrebujete.
4. klik OK. Dvojniki bodo nato izbrani in prikazani na način, ki ste ga nastavili.
nastavitev.png
1 letom
·
#2727
0
Glasov
Razveljavi
Naj pojasnim Amanda:

primer:
Stolpec A Stolpec B Stolpec C Stolpec D
Vrstica 1 Siphelele Trueman Trueman Nxasana

Iščem formulo, ki mi bo povedala, da je v vrstici 1 stolpca B & C dvojnik

primer:
Stolpec A Stolpec B Stolpec C Stolpec D
Vrstica 1 Siphelele Trueman Trueman Nxasana

Iščem formulo, ki mi bo povedala, da je v vrstici 1 stolpca B & C dvojnik

V zgornjem primeru bi bila formula =IF(COUNTIF($A$1:$D$1,A1)>1,"DUPLICATE","")
Za več informacij si oglejte članek: https://www.extendoffice.com/documents/excel/4000-excel-find-duplicates-without-removing.html#a2

Amanda
1 letom
·
#2755
0
Glasov
Razveljavi
Živjo prijatelji,
Prosim pomagajte mi rešiti moj izziv :(
Imam težavo z veliko tabelo, ko želim ustvariti povzetek te tabele, kot je prikazano spodaj:
1- moja tabela ima nekaj celic združenih, zato ne morem narediti vrtilne tabele.
2- v vsaki vrstici številka vsebuje od 7 do 11 vrstic, vendar so celice s številko vrstice združene v stolpcu A, to pomeni, da imam pri vsaki vrstici več kot eno vrstico na desni strani tega.
3- Kar potrebujem v novi tabeli je, da pridobim podatke iz glavne tabele z minimalnimi vrednostmi v stolpcu cene "J" in če je med nekaterimi prodajalci več artiklov z enako ceno, jih moram dodati tudi v novo tabela, vendar z isto številko vrstic, ki je pravkar dodana z indeksom na koncu vsake številke vrstice, kot je ta: 101-->101a
S to zahtevo sem naložil svoj Excelov podatkovni list.
Z veseljem mi bo kdo pomagal s kodo VBA.
Hvala in pozdrav.
1 letom
·
#2756
0
Glasov
Razveljavi
Žal seams ne more naložiti nobene datoteke!
Ne vem zakaj!
Prosim, povejte mi, kako lahko priložim svojo excel datoteko.
1 letom
·
#2757
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo ponovno,
Dragi prijatelji, lahko naložim svojo datoteko na google disk in dobim povezavo za svojo zahtevo.

Delovni list[/url]https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hoANMsiIs6cnGCQG6LFINv41P1r9YkHI/edit?usp=sharing&ouid=101876086797041785217&rtpof=true&sd=true
1 letom
·
#2758
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
No, svojo zahtevo bom umaknil in prosim, da si ne vzamete časa za to zahtevo.
Hvala za vašo pozornost.
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.