Ponedeljek, 30 maj 2022
  3 odgovori
  7.3 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Pozdravljena podpora,

Ali ima Kutools orodje za združevanje več delovnih listov v en delovni list (ne več delovnih zvezkov). Poznam povezave za pomoč za združevanje več delovnih zvezkov, vendar to ni tisto, kar iščem.

Imam en delovni zvezek z 42 delovnimi listi. Želim združiti vse datume 42 delovnih listov v en delovni list.
1 letom
·
#2770
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Amanda,

Ustvaril sem test z 2 listoma v istem delovnem zvezku.
4 Sheet
Ime Letnik Ocena
Manus 1970 51
David 1964 64

5 Sheet
Ime Letnik Ocena
Judy 1970 52
Stuart 1964 42

Tega ne morem spraviti v delo. Kombinirani list mi vedno znova daje to Opomba: Naslednji delovni listi so neobdelani, ker je obseg, ki ga je treba spojiti, prazen:Sheet4; List 5
Zdravo,

Preizkusil sem podatke, ki ste jih dobili, funkcija je delovala ok. Spodnji koraki so, kako sem to naredil:

1. Spodaj Kutools Plus zavihek, poiščite skupino Delovni zvezki in listi. Kliknite Združite.
2. Izberite prva možnost, nato kliknite Naslednji.
3. Izberite delovne liste, ki jih želite združiti, nato kliknite Naslednji.
4. V koraku 3 od 3 izberite Kombiniraj po vrsticah za kombinirani način; Set 1 kot število vrstic glave in 0 za skupno število vrstic (skupno število vrstic pomeni vrstico, ki sešteje vrednosti). In izberite možnosti, ki jih potrebujete za druge razdelke. Oglejte si posnetek zaslona:
združi liste v eno.png
5. klik Konec, in na novo združeni list shranite kamor koli želite.
6. Pojavno pogovorno okno vpraša, ali želite shraniti scenarij, kliknite Da or Ne.
7. Zdaj je ustvarjen nov delovni list, ki prikazuje pot do združenega lista. Če si želite ogledati list, ga lahko preprosto kliknete.
združi liste rezultat.png

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.