Četrtek, 28 julij 2022
  10 odgovori
  6.2 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Nastavil sem trinivojski odvisni seznam v tabeli. Vse deluje dobro do zadnje izbrane vrstice (263). Težava se pojavi pri zagonu nove vrstice. Spustni seznam se prikaže samo na prvi ravni. Drugi in tretji nimata spustnega gumba.
To težavo sem poskušal odpraviti tako, da sem izbor razširil na cele tri stolpce, vendar nikoli ne preneha z obdelavo in blokira Excel.

Kakšen predlog?
Sprejet odgovor
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Preverili smo datoteko, ki ste jo poslali, in opazili smo, da niste razširili obsega dinamičnega spustnega seznama. Kar pomeni, da je obseg, v katerem ste uporabili funkcijo, $H$2:$J$263. Če želite razširiti obseg, naredite naslednje:

1. Na zavihku Kutools kliknite ostalo. Nato kliknite ikono, obkroženo z rdečo, kot je prikazano spodaj, da razkrijete skrite delovne liste.
show-hidden.png

2. Izbriši Seznam in Seznam1 kot je prikazano spodaj.
delete-hidden.png

3. Vrnite se na RECIBIDAS list. Kliknite katero koli celico, ki je v obsegu $H$2:$J$263In nato Razširite obseg dinamičnega spustnega seznama.
expand-range.png

4. Pojavi se pogovorno okno Izhodni obseg, zdaj izberite nov obseg, kjer želite imeti spustni seznam. Nov obseg bo izpolnjen v polju. Druga možnost je, da obseg vnesete neposredno v polje za vnos, na primer $H$2:$J$300.
expand-range-box.png

5. klik OK.

Spustni seznam je zdaj uporabljen v novem razširjenem obsegu. Če imate še kakšne težave, me prosim ne oklevajte vprašati.

Amanda
Zdravo,

Ali lahko prosim priložite datoteko excel, ki ste jo omenili?
(Če imate težave s pripenjanjem datoteke, si oglejte to objavo: https://www.extendoffice.com/forum/9-others/2915-instruction-to-upload-an-attachement-in-a-post.html)

BTW, katero funkcijo ste uporabili iz Kutools for Excel?

Hvala vnaprej.

Amanda
1 letom
·
#2937
0
Glasov
Razveljavi
Dobro jutro,

Pri poskusu pošiljanja datoteke poteče sporočilo. Za prenos uporabite to povezavo WeTransfer: https://we.tl/t-94c1A9L6MK

Uporabil sem funkcijo dinamičnega spustnega seznama.

Lep pozdrav
1 letom
·
#2939
0
Glasov
Razveljavi
Uporabil sem dinamični spustni seznam

Datoteke ni mogoče naložiti. Še naprej "pošilja" in preverjanje poteče. Je mogoče drugače poslati?
1 letom
·
#2940
0
Glasov
Razveljavi
Uporabil sem dinamični spustni seznam

Datoteke ni mogoče naložiti. Še naprej "pošilja" in preverjanje poteče. Je mogoče drugače poslati?


Zdravo,

Lahko nam ga pošljete preko . :)

Poskusite biti bolj natančni glede težave.
1 letom
·
#2941
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Lahko nam ga pošljete preko . :)

Poskusite biti bolj natančni glede težave.
1 letom
·
#2942
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Lahko nam ga pošljete preko . :)

Poskusite biti bolj natančni glede težave.
1 letom
·
#2943
0
Glasov
Razveljavi
Uporabil sem dinamični spustni seznam

Datoteke ni mogoče naložiti. Še naprej "pošilja" in preverjanje poteče. Je mogoče drugače poslati?


Zdravo,

Ni težav pri nalaganju vaše datoteke v objavo.

Kot lahko vidite, smo ga naložili sem.

Če ste še vedno naleteli na to težavo, poskusite narediti nekaj posnetkov zaslona, ​​da prikažete težavo.

Posnetke zaslona nam lahko pošljete prek .

Hvala vnaprej.
1 letom
·
#2944
0
Glasov
Razveljavi
Uporabil sem dinamični spustni seznam

Datoteke ni mogoče naložiti. Še naprej "pošilja" in preverjanje poteče. Je mogoče drugače poslati?
Sprejet odgovor
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Preverili smo datoteko, ki ste jo poslali, in opazili smo, da niste razširili obsega dinamičnega spustnega seznama. Kar pomeni, da je obseg, v katerem ste uporabili funkcijo, $H$2:$J$263. Če želite razširiti obseg, naredite naslednje:

1. Na zavihku Kutools kliknite ostalo. Nato kliknite ikono, obkroženo z rdečo, kot je prikazano spodaj, da razkrijete skrite delovne liste.
show-hidden.png

2. Izbriši Seznam in Seznam1 kot je prikazano spodaj.
delete-hidden.png

3. Vrnite se na RECIBIDAS list. Kliknite katero koli celico, ki je v obsegu $H$2:$J$263In nato Razširite obseg dinamičnega spustnega seznama.
expand-range.png

4. Pojavi se pogovorno okno Izhodni obseg, zdaj izberite nov obseg, kjer želite imeti spustni seznam. Nov obseg bo izpolnjen v polju. Druga možnost je, da obseg vnesete neposredno v polje za vnos, na primer $H$2:$J$300.
expand-range-box.png

5. klik OK.

Spustni seznam je zdaj uporabljen v novem razširjenem obsegu. Če imate še kakšne težave, me prosim ne oklevajte vprašati.

Amanda
1 letom
·
#2946
0
Glasov
Razveljavi
Najlepša hvala za rešitev!!!!
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.