Ponedeljek, 08 avgust 2022
  12 odgovori
  6.7 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Uporaba programa Excel 2016.

Seznam DD, po katerem je mogoče iskati, deluje dobro, dokler ne zaščitim lista, ko zaščitim list, pa ne.

Hvala,
VinceF
Zdravo,

Za trenutno različico Kutools for Excel funkcija spustnega seznama, po katerem je mogoče iskati, po zaščiti lista ne bo na voljo.

Toda dobra novica je, da bomo v naslednji različici omogočili dostop do seznama Searchable DD, dokler bodo celice, v katerih uporabite funkcijo, odklenjene. :D

Če imate še kakšno vprašanje, me prosim ne oklevajte.

Amanda
1 letom
·
#3008
0
Glasov
Razveljavi
Amanda, hvala za odgovor,

Nisem prepričan, zakaj bi bila to težava ... zdi se mi, da bi morali biti sposobni zaščititi list in še vedno imeti delujoč seznam DD, ki ga je mogoče iskati.
Kljub temu so tako celice s seznamom DD kot tudi celice, na katere se seznam sklicuje, nezaščitene/odklenjene. Torej, kot ste zapisali "...seznam Searchable DD je na voljo, dokler so celice, v katerih uporabite funkcijo, odklenjene", ali to napačno berem ali kaj spregledam?

Hvala,
VinceF
Excel 2016
1 letom
·
#3013
0
Glasov
Razveljavi
Dva dni iščem odgovor na svojo objavo ... Vidim le, da si podpora vzame prost dan/brez povezave?
1 letom
·
#3014
0
Glasov
Razveljavi
Žal trenutno ne podpira zaščitenega delovnega lista. Podprli ga bomo v naslednji različici. :D
Amanda, hvala za odgovor,

Nisem prepričan, zakaj bi bila to težava ... zdi se mi, da bi morali biti sposobni zaščititi list in še vedno imeti delujoč seznam DD, ki ga je mogoče iskati.
Kljub temu so tako celice s seznamom DD kot tudi celice, na katere se seznam sklicuje, nezaščitene/odklenjene. Torej, kot ste zapisali "...seznam Searchable DD je na voljo, dokler so celice, v katerih uporabite funkcijo, odklenjene", ali to napačno berem ali kaj spregledam?

Hvala,
VinceF
Excel 2016

Oprostite, prišlo je do tipkarske napake. Rekel sem, da je dobra novica ta, da bomo v naslednji različici omogočili dostop do seznama Searchable DD, dokler bodo celice, v katerih uporabite to funkcijo, odklenjene.

Oprosti za zamudo.

Amanda
1 letom
·
#3026
0
Glasov
Razveljavi
Še enkrat hvala za odgovor in pojasnilo. Imate kakšen približek, kdaj bo izšla posodobljena različica?
Še enkrat hvala za odgovor in pojasnilo. Imate kakšen približek, kdaj bo izšla posodobljena različica?
Nova različica naj bi bila predstavljena čez dva ali tri mesece. Upoštevajte, da je to predviden čas :)

Amanda
Živjo VinceF,

Ustvarili smo različico beta, ki vključuje posodobljeno funkcijo iskalnega spustnega seznama: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/26.10/KutoolsforExcelSetup.Inno.exe

Prenesite in poskusite. Če imate kakršne koli težave, me ne oklevajte vprašati. :)

Amanda
1 letom
·
#3392
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Amanda,

Mislim, da sem prenesel najnovejšo različico programske opreme Kutools, vendar še vedno imam težavo, da spustni meni, po katerem je mogoče iskati, ne deluje na zaščitenih listih. Ali funkcija še ni izdana? Ali pa delam kaj narobe?

Prosim obvestite me!

Lep pozdrav,
FrisoE
Zdravo,

Nova različica (Kutools za Excel 27.0) s funkcijo bo kmalu izšla. Naročite se na naše spletno mesto, da ne boste zamudili obvestila o izdaji.

Upoštevajte, da potem, ko prenesete in namestite Kutools za Excel 27.0, preden uporabite spustni meni, ki omogoča iskanje, na zaščitenih listih, morate: 1. izberite obseg, kjer ste uporabili spustni meni za iskanje; 2. kliknite Kutools Plus > Pogled načrta > Odkleni celice ; 3. zaščitite delovni list.

Amanda
1 letom
·
#3399
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Amanda,

Hvala za vaš odgovor!

Ali imate namige o tem, kdaj lahko pričakujete izdajo Kutools za Excel 27.0?

FrisoE
Živjo FrisoE in VinceF,

Kutools za Excel 27.0 je zdaj izdan :D , tukaj je povezava za prenos: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.