By dkhart86@gmail.com v soboto, 03. decembra 2022
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 3
všeč mi je 0
Ogledov 4.7K
Glasov 0
Razumem, da nobene moje excel datoteke, ustvarjene s strani kutools, ki sem jo ustvaril z uporabo funkcij Kutools, ni mogoče razumeti in ne bo prenesena na druge uporabnike excela, ki nimajo nameščenega Kutoolsa. (https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html)

Torej, če prav razumem, se je treba izogibati uporabi funkcij Kutools, če nameravate deliti z uporabniki excela, ki nimajo nameščenega Kutoolsa?

ALI MOGOČE obstaja kakšen način za pretvorbo funkcij Kutools v običajne formule/funkcije/makre excela, tako da lahko svoje datoteke, ustvarjene s Kutools, delimo z uporabniki excela, ki nimajo Kutoolsa?

Hvala vnaprej.
Zdravo,

Da, če nameravate datoteko excel deliti z drugimi uporabniki, se izogibajte uporabi funkcij Kutools Functions.
funkcije kutools.png


Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Živjo Amanda. Tudi jaz sem tako razumel, vendar je videti, da je Kutools morda to popravil ... Imam preglednico, kjer sem uporabil funkcijo Kutools "Vsota po barvi pisave" in jo poslal po e-pošti na svoj službeni e-poštni naslov, vendar nisem pričakoval, da bo delovala ker moj delovni program excel NIMA nameščenih kutools. Vendar sem odkril, da JE prepoznal funkcijo Kutools in dobro deluje na mojem delovnem excelu, kjer kutools NI nameščen. Zato sumim, da je Kutools morda popravil težavo pri skupni rabi z uporabniki, ki niso Kutool??
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hi,

To je čudno 😂 Ker sem pravkar poskušal dati v skupno rabo datoteko, v kateri sem uporabil funkcijo Kutools "Vsota po barvi pisave", in računalnik, ki ni namestil Kutools, vidi samo napako N/A, v kateri celici je funkcija uporabljena.

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave