Petek, 31 avgust 2018
  6 odgovori
  8.7 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Pozdravljeni, pravkar sem prenesel KUTOOLS za excel 18. Vendar sem ga namestil, ko grem na 'Vstavi', 'Seznam
vse kombinacije", dobim "Napaka inicializacije 4".

Ne vem, ali je to povezano z našim protivirusnim programom McAfee.

Ali imate povezavo, kamor jo lahko prenesemo? In se izogibajte
težava?

Hvala,
LorenzoD
Pred 5 leti
·
#1716
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Ali lahko uporabljate druge funkcije programske opreme?
Če ne, poskusite onemogočiti protivirusno programsko opremo in nato poskusite znova.
Hvala vnaprej.
Dobivam isto napako "Initialization Error 4". Ne morem v celoti onemogočiti svoje programske opreme AV, vendar sem brez uspeha izključil tako imenik c:\program files(x86)\kutools kot imenik c:\Users\username\app data\roaming\kutools.

Poleg tega sem lahko uporabljal na drugih prenosnih računalnikih v našem podjetju in nisem imel iste težave.

Poskušal sem odstraniti in znova namestiti programsko opremo. Sprva sem namestil z MSI, potem pa sem pri drugem poskusu namestitve uporabil exe. To je z različico 18.0. Prosim pomagajte.

Hvala,
Phil P
Pred 5 leti
·
#1718
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Najprej pojdite na odstranitev Kutools for Excel z nadzorne plošče.
Nato pojdite na prenos in namestitev paketa exe. :)
Frustrirajoče. KuTools že dlje časa deluje brezhibno in zdaj dobim to napako pri inicializaciji. Odstranil sem, znova namestil in znova zagnal Excel. Še vedno imam isti problem. Izjemam požarnega zidu sem dodal tudi Excel.
zdravo Jay,

Ista težava tukaj, KT je pravkar začel prikazovati napako KTEMAI~1.dll (prej je kazalo celotno ime... kemain32.dll ... hmm, karkoli že to pomeni).
Po končanem delu je ponovno delovalo (vendar popolna ponovna namestitev Office 365). Prej sem odstranil in znova namestil Office, vendar sem pozabil nekaj ostankov (poleg tega sem imel slabo mešanico).
Kakorkoli že, če se vrnem in rečem, če nič drugega ne deluje, mi je delovala popolna odstranitev Officea 365 in ponovna namestitev KT.
Kar je očitno jasen pokazatelj, da ni problem KT...
Oprostite za hrup, fantje!
Onemogoči vsak protivirusni program, uporabljam MS office 2016 in daje Napaka Microsoft Office 30034-4in to je bilo popravljeno z onemogočanjem protivirusnega programa.
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.