By VinceF v torek, 02. maja 2023
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 4
všeč mi je 0
Ogledov 3.4K
Glasov 0
Poskušal sem prenesti excel 26.3 iz svojega starega prenosnika v nov prenosnik, na katerem je bil nameščen Office 2016. Na starem prenosniku je »spustni seznam, po katerem je bilo mogoče iskati, deloval dobro in lahko sem dodajal imena na seznam in seznam se je samodejno posodobil. Na novem prenosniku in ker nisem mogel prenesti 26.3, ki sem ga kupil, v primerjavi z 27.0. Zdaj se DDL ne posodobi, ko dodam novo ime, in ko zaprem program in znova zaženem, izgubi DDL in moram zagnati pri ustvarjanju DDL. V različici 26.3 sem lahko označil »Iskalni DDL«, pri novi različici proti 27.0 potrditvenega polja ni ali pa ni na voljo... glejte posnetke zaslona. Nujno je, da dobim to deluje čim prej. Hvala
Zdravo,

Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti, saj smo pred kratkim nadgradili logiko za izvajanje napredne funkcije spustnega seznama.

Ko ustvarite običajni spustni seznam,
- če želite omogočiti iskanje po seznamu, izberite Spustni seznam, ki ga je mogoče iskati možnost.
- če želite na spustni seznam dodati potrditvena polja, izberite Spustni seznam s potrditvenimi polji možnost (po DDL lahko omogočite tudi iskanje v pojavnem pogovornem oknu).

napredni ddls.png


Opomba, da bi morali shranite delovni zvezek, preden ga zaprete da se prepričate, da ste shranili spustni seznam po možnostih iskanja.

Glede težave z dodajanjem imen, ki se seznam ne posodablja samodejno, cenimo vaše povratne informacije in vam želimo zagotoviti, da naša ekipa že dela na rešitvi te težave. Pričakujemo, da bomo rešitev dobili v naslednjih dveh tednih. Hvala za potrpežljivost in razumevanje.

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hvala za vaš odgovor, veselim se popravka "dodajanja imen".
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Vidim tudi, da je pri zaščiti delovnega lista DDL še vedno na voljo ... dobro opravljeno ...!
Veselim se posodobitve, ki popravlja dodana imena v DDL
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hi,

Hvala za vaše mnenje! Veseli me, da vam zaščita delovnega lista dobro deluje.

Vedno si prizadevamo izboljšati naše izdelke in cenim vaš predlog za posodobitev, da popravite dodana imena v DDL.

Sporočite nam, če boste imeli v prihodnje še kakšne druge predloge ali povratne informacije.

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave