Torek, 27 November 2018
  11 odgovori
  6 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Zadnja 2 tedna nisem mogel uporabljati Kutools 18.00. Imam veljavno licenco in vse, a ko omogočim COM-Addin, se Excel zruši. (Popolnoma se izklopi ali gre v zanko za zaustavitev in obnovitev) Je to napaka, ki bo kmalu odpravljena?
Edina rešitev, ki se zdi, da deluje, je, da ostane Kutools ONEMOGOČEN, dokler ne potrebujem funkcije. Nato ga lahko aktiviram in opravim nalogo ter ga znova onemogočim, preden se Excel preveč pokvari, da bi ostal odprt. Rad bi imel možnost, da moj dodatek ostane omogočen. Prosimo, dodajte to na seznam napak.
Pred 5 leti
·
#1788
0
Glasov
Razveljavi
Tu je enaka težava, ista različica Kutools 18 in Excel 16.
Že nekaj tednov ne morem delati po pričakovanjih z mojimi zakonitimi licenciranimi Kutools.
Kmalu moramo to popraviti!
Pred 5 leti
·
#1789
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Poskusite nas kontaktirati s podatki o naročilu prek .
Hvala vnaprej. :)
S temi informacijami vas bom kontaktiral, a kaj ima to opraviti s težavo? Lahko odgovorim, nič!
Pred 5 leti
·
#1791
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Prosimo, posodobite na najnovejšo različico 19.00.
Pred 5 leti
·
#1792
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Pojdite na prenos in namestitev najnovejše različice 19.00
Pred 5 leti
·
#1793
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Poskusite prenesti in namestiti najnovejšo različico. Če želite podporo nujno, nas kontaktirajte po e-pošti.
Pred 5 leti
·
#1794
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo. Prenesla sem 19.00 in namestila. Ponovno zagnan Windows. Odprl Excel in se registriral. Ponovno zagnan. Enak rezultat - sesut, če poskušam odpreti datoteko neposredno. Če odprem Excel, lahko odprem nov prazen dokument, ne morem pa odpreti obstoječe datoteke, ne da bi se zrušil.
Pred 5 leti
·
#1795
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Samo ena obstoječa datoteka ali vse obstoječe datoteke?
Kje so te obstoječe datoteke? Ali ste jih shranili v lokalno mapo OneDrive ali lokalno mapo Google Drive?
Hvala.
Pred 5 leti
·
#1796
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo. Prenesla sem 19.00 in namestila. Ponovno zagnan Windows. Odprl Excel in se registriral. Ponovno zagnan. Enak rezultat - sesut, če poskušam odpreti datoteko neposredno. Če odprem Excel, lahko odprem nov prazen dokument, ne morem pa odpreti obstoječe datoteke, ne da bi se zrušil.


jaz imam isto težavo. Z 18 nisem imel težav, a ker sem namestil 19, ga moram onemogočiti za uporabo Excela (16/365 64-bitna različica). Če odprete obstoječo datoteko (ne samo ene – vsake, ki sem jo preizkusil), bo Excel zamrznil na pozdravnem zaslonu ali pa bo na pozdravnem zaslonu prikazano »Odpiranje: KutoolsforExcel.xlam (100%)«, vendar bo tako ostalo kar 5 minut pred odprtjem.

Če uspem priti v Excel, bo precej hitro zamrznil - še posebej pri uporabi cut&paste. Ko je Kutools onemogočen, nimam nobenih težav.

Ko sem prvič imel težave po nadgradnji na Kutools 19, sem odstranil Office in Kutools, izbrisal vse mape in izvedel čisto namestitev. Še vedno imam iste težave.
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.