Sreda, 05 december 2018
  1 odgovori
  5.5 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Konec oktobra 2018 sem kupil in namestil dodatek Kutools za Excel po nasvetu svojega nadrejenega. Težave pred namestitvijo dodatka nisem imel nikoli in težava se je pojavila takoj po namestitvi. Pri delu z več kot enim Excelovim delovnim zvezkom na dvojnih monitorjih, če aktiviram preglednico na svojem primarnem vgrajenem zaslonu, delovni zvezek na mojem razširjenem zaslonu neprekinjeno samodejno spreminja velikost na tip zaslona za obnovitev navzdol. Ko se vrnem na sekundarni zaslon, je edini način, da se preglednica normalno prikaže, da izberem možnost povečanja v zgornjem desnem kotu zaslona. To se ne zgodi nobeni preglednici na mojem primarnem vgrajenem zaslonu in se zgodi SAMO, če imam dva ali več aktivnih delovnih zvezkov in poskušam katerega koli od njih delati na sekundarnem monitorju. Ali je kdo drug prijavil takšne težave in ali mi lahko pomagate rešiti to težavo. Svojega nadrejenega sem vprašal, ali je že kdaj imel takšne težave, in rekel mi je, da česa takega ni doživel, ko je delal od doma z uporabo dvojnih monitorjev, je pa naletel na podobno težavo, ko je uporabljal projektor na enem od naših strank.
Pred 5 leti
·
#1803
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

1. Najprej poskusite onemogočiti vse druge dodatke v upravitelju dodatkov Excel.
2. Preverite, ali imate najnovejšo različico.

Kontaktirate nas lahko preko .

Hvala vnaprej.
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.