By rajubedi1982@gmail.com v petek, 08
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 1
všeč mi je 0
Ogledov 7.3K
Glasov 0
DRAGI GOSPOD,

JAZ SEM RAJU BEDI IZ INDIJE. ŽELIM KUPITI TA LEP DODATAK NA "KUTOOLS ZA EXCEL".
KAKŠNO ME BO TO STALO V INDIJSKIH RUPIJAH IN PROSIM, ČE MOŽNO, NAREDITE POPUST.

HVALA,
IMEJ LEP DAN

PRIJAZNI POZDRAVI

RAJU BEDI
INDIJA
+ 91-9915266835
Zdravo,

Hvala, ker ste nas kontaktirali. Našo programsko opremo prodajamo pri MyCommerce (podjetje Digital River), zato vam priporočamo, da kupite pri MyCommerce (razpoložljive možnosti naročanja: kreditna kartica, PayPal, bančno/bančno nakazilo, ček/denarno nakazilo, faks - kreditna kartica, račun, nakup Naročite, *****) in prejmite račun od MyCommerce.

Prosimo, pojdite na nakup pri https://shopper.mycommerce.com/checkout/cart/add/19827-16?quantity=1&linkid=eo&styleid=106922.

Ime licence
Upoštevajte sporočilo na obrazcu za naročilo "Ali je prejemnik ali pridobitelj licence enak kot podrobnosti o nakupu? Če izberete "ne", boste pozneje pozvani, da vnesete podatke o prejemniku". Izberite "Ne", da lahko vnesete ime svoje stranke v razdelek Podatki o prejemniku. Samo ime stranke morate vnesti v polje Ime in priimek na Podatki o prejemniku. Svoje podatke lahko vnesete v druga polja. Če ste kupili več kot 10 licenc, bo kot ime licence samodejno uporabljeno ime podjetja stranke.

Priporočamo, da ob oddaji naročila vnesete svoje podatke za obračun, kot so prikazani na izpisku za obračun kreditne kartice.
Če stranka, ki odda naročilo, ni končni uporabnik, morate počistiti možnost »Prejemnik ali imetnik licence je isti kot kupec«.
Če pa želite prejeti račun brez kopiranja stranke, vnesite isti e-poštni naslov za podrobnosti o nakupu in podatke o prejemniku.
Upoštevajte, da vaše naročilo ni dokončano, dokler ne pritisnete gumba »Oddaj naročilo« na dnu strani za potrditev naročila.

CD in Prenesi
Programska oprema je elektronsko prenesena in CD je neobvezen, ko uporabnik kupi s strani MyCommerce.

Če imate kakršna koli vprašanja ali težave, mi pošljite e-pošto. Najlepša hvala.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave