By dwandrocke v nedeljo, 05. novembra 2017
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 8
všeč mi je 0
Ogledov 10K
Glasov 0
Imam težavo, ker se Kutools za Excel zruši pri zagonu Excela 2016 in poskušam imeti odprtih več delovnih zvezkov. Ta težava je bila dosledna, odkar sem nadgradil na Office 2016.
V svojem operacijskem sistemu Windows 16.50 x10 imam različico 64.
Ko zaženem Excel 2016. del nalaganja delovnih zvezkov (kar 2 ali mojih običajnih 6 delovnih zvezkov), bo Excel zamrznil in se ne bo odzval. Ugasnil bom računalnik in naslednjič, ko bom poskušal zagnati Excel, dobim sporočilo, da zaženem Excel v "varnem načinu". To izklopi KuTools v mojih dodatkih COM. Nato lahko grem na svoje dodatke COM in vklopim KuTools in vsi moji izbrani delovni zvezki se bodo naložili. Ko naslednjič zaženem Excel, se zgodi ista stvar. Moje edino delo je, da vklopim KuTools, ko se Excel zažene, nato pa se prepričam, da ga izklopim, preden zapustim. Moja druga rešitev je samodejni zagon samo enega delovnega zvezka in nato odpiranje vseh drugih delovnih zvezkov enega za drugim.

Če je to komu smiselno ali če se to dogaja še komu drugemu, bi rad slišal kakršne koli rešitve, ki so odpravile težavo.

Ponovno sem namestil Office 2016 x64, odstranil sem in znova namestil Kultools 16.50. Imam nameščene vse trenutne Microsoftove varnostne posodobitve.

Hvala za kakršne koli predloge
Zdravo,
Ali lahko uporabite katero koli drugo funkcijo Kutools za Excel?
1. Poskusite onemogočiti vse druge dodatke v upravitelju dodatkov Excel.
2. Prosimo, kontaktirajte nas s podatki o naročilu preko jaychivo@extendoffice.com ali prodaja@extendoffice. Com.
Hvala vnaprej.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Imam popolnoma enak problem kot ti in isto programsko opremo. Zdi se, da je Microsoft spremenil Excel tako, da se več oken ne more odpreti naenkrat ... čeprav sem prepričan, da mi je do približno 3 mesecev to še vedno uspelo. Najboljše, kar mi je uspelo, je, da odprem vsako datoteko eno za drugo in počakam, da se ena odpre, in nato odprem naslednjo. Nato se vsi prikažejo v enem samem oknu Excela. Prej sem lahko označil recimo 10 Excelovih datotek in kliknil Odpri in se vse odprlo v enem oknu, zdaj pa, če to storim, se Excel poskuša odpreti večkrat in tako zamrzne moj računalnik.

Kooltools sem prosil za pomoč pri tem in upam, da lahko, saj je zelo nadležno. Sumim, da so krivi tisti neuporabni Microsoftovi numpies, vendar upam, da lahko Kooltools ustvari rešitev za to.

Če ti ali kdo drug najde rešitev za to, bi jo rad izvedel.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
1. Prosimo, onemogočite Kutools za Excel v centru za nastavitve in nato preverite, ali se ta težava še vedno pojavlja?
2. Če se težava ne odpravi po onemogočanju Kutools za Excel, me kontaktirajte s svojim ID-jem naročila ali e-poštnim naslovom, ki ga uporabljate za oddajo naročila preko jaychivo@extendoffice. Com.
Hvala vnaprej.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Še vedno ni veselja do tega. .... ne morem biti edini s to težavo? Če ima še kdo podobne težave, bi rad slišal, kako so to rešili.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Če se težava ne odpravi, ko onemogočite Kutools za Excel, me kontaktirajte s svojim ID-jem naročila ali e-poštnim naslovom, ki ga uporabljate za oddajo naročila prek jaychivo@extendoffice.com Popravili vam ga bomo.
Hvala.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Še vedno ni veselja, z onemogočenimi dodatki ali brez njih. To je očitno neumna Microsoftova težava (zdi se). Upam, da bo Kutools/Office Tab nekega dne ustvaril možnost MDI za premagovanje tega.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Preizkusil sem tudi vse predloge, ki jih je priporočil Jay, in še vedno imam enake težave. Excel 2016 se ne odziva, ko poskušate naložiti več delovnih zvezkov. Število odprtih delovnih zvezkov sem zmanjšal na 3 in imel sem nekoliko manj zrušitev (ni dovolj, da bi rekel, da je to rešitev). Tudi pri tem še vedno zamrznem, ko je vklopljen rumeni označevalnik vrstic/stolpcev in poskušam kopirati/prilepiti velike količine podatkov. Zdi se, da je Kutools pogrešan, kdaj se bo Excel nehal odzivati. Moja edina rešitev, da pritisnem gumb Shrani vse, preden karkoli naredim z uporabo Kutools. Če pozabim, bom zaklenil in izgubil vse podatke, ki so bili pripisani po zadnjem shranjevanju. Tudi samodejno obnovitev v Excelu ne bo imela vedno vseh mojih podatkov po zrušitvi.

Moja prva misel je bila, da bi morda to lahko bila težava s pomnilnikom računalnika, vendar moji viri kažejo, da imam boljši od 50 % razpoložljivega pomnilnika, tudi če se izvaja več delovnih zvezkov in/ali programov Excel. Kutools sem uporabljal z vsemi prejšnjimi različicami Excela (2003,2007, 2010 in 2016) brez težav, to je izključno samo za Excel XNUMX.
Upam, da bo kdo to ugotovil, preden mi poteče 5 letna licenca. Res so mi všeč vse funkcije Kutools in ne bi rad videl, da Kutools odide, ker 2016 z njim ne deluje. Na žalost sem prisiljen uporabljati Office 2016, ker ga moj trenutni delodajalec zahteva, tako da vrnitev nazaj na leto 2010 ni možnost.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
1. Preverite, ali ste namestili najnovejšo različico.
2. Prosimo, kontaktirajte me s podatki o naročilu preko jaychivo@extendoffice.com, mi pa ga bomo poskušali popraviti namesto vas.
Hvala vnaprej.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave