Četrtek, 27 avgust 2020
  4 odgovori
  6.3 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Pozdravljeni vsi,
Uporabil sem gumb »Pošlji e-pošto« na KUTools za pošiljanje opomnikov za naše račune našim strankam. Tukaj sem priložil posnetek zaslona, ​​kako izgleda telo e-pošte, kot tudi delovni zvezek, ki se uporablja za njegovo ustvarjanje. V telesu e-pošte je tabela, ki jo generira koda HTML znotraj celice.

Z najnovejšo različico KUTools je to prenehalo delovati. Namesto ustvarjanja tabele, kot vidite na posnetku telesa opomnika, samo vstavi vso kodo HTML v telo, ne da bi ustvaril tabelo. Imate kakšno idejo, kaj je bilo posodobljeno ali kako lahko to popravim?

Cenim vašo pomoč!
Pred 3 leti
·
#2177
0
Glasov
Razveljavi
Pravkar sem opazil, da priloge ne pridejo skozi. Oprosti za to; vendar bom opisal spodaj.
Imam stolpec z naslovom "Telo e-pošte". Ta stolpec vsebuje HTML v celici. Spodaj sem prilepil, kaj mislim.

table, th, td {border: 1px solid black; padding-right:10px; padding-left:10px; border-collapse: collapse;} Številka računa Datum računa MI Zmenek Znesek računa
<tr><td>KRN-123456</td><td>06/25/2020</td><td>06/20/2020</td><td>$100</td></tr>
<tr><td>KRN-987654</td><td>07/01/2020</td><td>06/27/2020</td><td>$100</td></tr>


V prejšnji različici orodij KU, ko sem šel in kliknil pošlji e-pošto in dal stolpec telesa e-pošte v e-poštni predal, bi se potegnil in naredil lepo tabelo v telesu e-pošte. Z najnovejšo posodobitvijo samo potegne zgornje besedilo HTML brez izdelave tabele.

Upam, da to pomaga razložiti.
Hvala!
Pred 3 leti
·
#2178
0
Glasov
Razveljavi
Oprostite, kmalu si ga bomo ogledali in poskušali izboljšati.
Pred 3 leti
·
#2179
0
Glasov
Razveljavi
Pozdravljeni Excelfani,

Cenite odziv. Kakšna posodobitev, kako to poteka?
Pred 3 leti
·
#2180
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Če ste kupili programsko opremo, nas kontaktirajte prek .

Imamo hitro rešitev za to težavo. Hvala.
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.