By pdalton v torek, 03. novembra 2020
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 0
všeč mi je 0
Ogledov 2.8K
Glasov 0
Potrebujem pomoč pri uporabi zmožnosti uvoza več slik v KUTools Plus za Excel. 
Imam več kot 100 slik čekov (različnih velikosti in razmerij), ki jih želim uvoziti v celice enega stolpca v Excelovem delovnem listu. Ko pa uporabim pripomoček (»Uvoz in izvoz | Uvozi slike«), dobim sporočilo o napaki: 
     "25 slik ni bilo mogoče uvoziti. Morda je višina slik večja
       kot 409 točk ali je širina slik večja od 1342 točk."
Nisem čisto prepričan, kaj mi to sporoča, vendar predvidevam, da to pomeni, da nobene slike, ki je visoka več kot 409 točk ali široka več kot 1342 točk (ali oboje?), sploh ni mogoče uvoziti.  
Tako sem poskusil znova, toda - tokrat - sem naredil stolpec veliko širši in v pripomočku sem izbral, da se ujema z "velikostjo celice". Vse slike so bile pravilne širine, vendar so bile vse stisnjene navpično, tako da so bile prekratke! Tako sem to storil še enkrat, vendar sem naredil celice višje. Tokrat so se vse slike natančno ujemale s celicami, a so bile še vedno nesorazmerne. Naslednja možnost ni bila veliko boljša, saj je zahtevala določitev tako višine kot širine, kar sem do zdaj vedel, da bo povzročilo še eno zmešnjavo. Nisem mogel ugotoviti, kako naj omeji samo višino ali samo širino in ohrani enaka razmerja kot izvirnik.  
Torej, ali obstaja način, da ta pripomoček uvozi več slik, vendar spremeni velikost vsake, tako da ohrani enaka razmerja kot izvirnik? (Recimo, 1/2 velikosti ali 1/4 velikosti?)  
Če ne, mi lahko kdo pove, kako to doseči?
Hvala,
paul
Ogled celotne objave