Torek, 22 avgust 2023
  4 odgovori
  2.8 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
kje najdem kutool za dnevnik sprememb excel 29.00 in izboljšave funkcij
Pred 8 meseci
·
#8397
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Od zdaj Kutools za Excel različica 29.0 še ni bila uradno objavljena, zato za to različico ni na voljo dnevnika sprememb.

Upoštevajte, da je trenutno različica beta, podrobnosti o končni izdaji pa bodo na voljo, ko bo različica uradno predstavljena.

Če imate še kakšna vprašanja ali pomisleke, jih vprašajte.

Amanda
Pred 8 meseci
·
#8398
0
Glasov
Razveljavi
posodabljaš in me vodiš k nadgradnji na 29.00, vendar je grozno, samo vem, da je beta in nobenih dodatnih podrobnosti.
Pred 8 meseci
·
#8399
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Od zdaj Kutools za Excel različica 29.0 še ni bila uradno objavljena, zato za to različico ni na voljo dnevnika sprememb.

Upoštevajte, da je trenutno različica beta, podrobnosti o končni izdaji pa bodo na voljo, ko bo različica uradno predstavljena.

Če imate še kakšna vprašanja ali pomisleke, jih vprašajte.

Amanda
Živjo svetlo,

Opravičujem se za morebitno zmedo. Cenim vaše pojasnilo. Kutools za Excel 29.0 je res uradna različica. Kmalu bomo objavili dnevnik sprememb za to različico.

Če imate še kakšno vprašanje ali če vam lahko pomagam s čim drugim, vas prosimo, da vprašate.

Amanda
Pred 8 meseci
·
#8401
0
Glasov
Razveljavi
posodabljaš in me vodiš k nadgradnji na 29.00, vendar je grozno, samo vem, da je beta in nobenih dodatnih podrobnosti.
Zdravo,

Želel sem vas obvestiti, da je zdaj na voljo dnevnik sprememb za Kutools 29.00. Najdete ga na tej povezavi:
https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/8400-kutools-for-excel-29-00-release-notes.html

Če imate dodatna vprašanja ali potrebujete pomoč, se obrnite na nas. Tukaj smo, da vam pomagamo.

Lep pozdrav,
Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.