By Odlični v sredo, 23. avgusta 2023
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 9
všeč mi je 0
Ogledov 8.4K
Glasov 0
Z veseljem objavljamo najnovejšo izdajo Kutools za Excel. Z nenehnim ciljem izboljšati vašo izkušnjo Excela, ta posodobitev uvaja pomembne nove funkcije in optimizacije. S prenosom lahko nadgradite na to različico ali jo brezplačno preizkusite Kutools za Excel 29.00.

Nasvet: popolna funkcija in funkcije, brezplačen preizkus v 30 dneh! Če 2-letno obdobje brezplačne podpore za nadgradnjo ni poteklo, ste upravičeni do brezplačne nadgradnje te različice.
Nove funkcije


1. Večjezična podpora
Da bi zadovoljili potrebe naših uporabnikov po vsem svetu, smo v Kutools for Excel integrirali podporo za 44 jezikov. Zdaj lahko uporabljate Kutools za Excel v različnih jezikih, kar zagotavlja bolj lokalizirano uporabniško izkušnjo.
kte-29.00-01.png


Izboljšave
1. Uporabniški vmesnik traku: Optimizirana postavitev nekaterih vmesnikov funkcionalnih območij

Določi
1) Popravljeno: druge manjše napake
Ne morem prenesti programa
·
Pred 7 meseci
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Piše, da ne morem namestiti programske opreme.
·
Pred 3 meseci
·
0 Likes
·
-1 glasov
·
0 Komentarji
·
Zdravo,

Ali nam lahko prosim pošljete informacije o vašem operacijskem sistemu (Katero različico operacijskega sistema Windows uporabljam?), različico Excela in jezik, ki ga uporabljate v računalniku?

Poskusite tudi znova zagnati računalnik in nato znova poskusite z namestitvijo ter preverite, ali to pomaga.

Amanda
·
Pred 3 meseci
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Pozdravljena podpora,

Poskušal sem namestiti orodje v Excel 365 in sporočilo o napaki pravi, da licenca ni veljavna.

Spodaj sem navedel ime licence in kodo.

Prosim za nasvet.

Hvala,

Ime licence:
Islandmelody.com-1
Licenčna koda:
000014-************************************************ ********-7RNBUR
·
Pred 3 meseci
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Trenutno uporabljam Windows 11 64bit.
·
Pred 3 meseci
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,

Hvala, ker ste se obrnili na nas.

Programsko opremo ste kupili 27. februarja 2017. 2-letno obdobje brezplačne podpore za nadgradnjo je poteklo 27. februarja 2019. Vendar lahko še vedno uporabljate starejše različice programske opreme, ki so bile na voljo v vašem 2-letnem obdobju brezplačne podpore za nadgradnjo.

Licenca za našo programsko opremo je doživljenjska licenca, ki vključuje 2 leti brezplačne podpore za posodabljanje. Po 2-letnem obdobju brezplačne podpore za posodabljanje ne boste mogli posodobiti nobene nove različice programske opreme, vendar lahko še naprej uporabljate starejše različice.

Pred iztekom 2-letne brezplačne podpore za nadgradnjo je spodnja povezava za najnovejšo različico, ki jo lahko prenesete in namestite: https://download.extendoffice.com/downloads/History-Kutools-for-Excel/18.00--83hWRP9p9rQ7QT9LSHofsgk/KutoolsforExcelSetup.exe

Če želite pridobiti najnovejšo različico Kutools, morate pridobiti novo licenco.

Če imate kakršna koli vprašanja ali predloge, me kontaktirajte.

Amanda
·
Pred 3 meseci
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Predvidevam, da moje vprašanje ostaja nejasno. Ali bo delovni zvezek, ki ga naredim in je odvisen od kutools, še vedno deloval, če ga pošljem komu drugemu po e-pošti, ki nima kutoolsa?
·
1 mesec nazaj
·
0 Likes
·
-1 glasov
·
0 Komentarji
·
Predvidevam, da moje vprašanje ostaja nejasno. Ali bo delovni zvezek, ki ga naredim in je odvisen od kutools, še vedno deloval, če ga pošljem komu drugemu po e-pošti, ki nima kutoolsa?
Zdravo,

Ali lahko navedete, od katere funkcije Kutools je odvisen vaš delovni zvezek? Obiščite to objavo, da vidite, katere funkcije Kutools se zanašajo na Kutools, da začnejo veljati: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html

Amanda
·
1 mesec nazaj
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Predvidevam, da moje vprašanje ostaja nejasno. Ali bo delovni zvezek, ki ga naredim in je odvisen od kutools, še vedno deloval, če ga pošljem komu drugemu po e-pošti, ki nima kutoolsa?
Zdravo,

Ali lahko navedete, od katere funkcije Kutools je odvisen vaš delovni zvezek? Obiščite to objavo, da vidite, katere funkcije Kutools se zanašajo na Kutools, da začnejo veljati: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html
Amanda

Najlepša hvala
·
1 mesec nazaj
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave