By jthorpe@hach.com v soboto, 30
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 1
všeč mi je 0
Ogledov 3.5K
Glasov 0
Zdravo,
Imam situacijo, ko imam delovni zvezek s 400 zavihki, ki jih želim razdeliti na njihove ločene delovne liste. Naše podjetje zahteva oznako občutljivosti. Včasih sem imel različico 18 KuTools in nisem imel težav. Vendar smo imeli selitev Org, ki je pokvarila KuTools, zato sem bil prisiljen dobiti najnovejšo različico.

Moja težava je torej, da ima delovni zvezek, ki ga želim razdeliti, že oznako občutljivosti »Zaupno«. Ko zaženem funkcijo Split Workbook, moram klikniti in izbrati vsako razdelitev. Kot si lahko predstavljate, bi mi to lahko vzelo veliko časa in približno 1200 klikov z miško, pa bom imel velik primer karpalnega kanala.

Imate kakšno idejo, kaj bi mi lahko pomagalo biti bolj učinkovit?

Naložil bom posnetke zaslona poziva za občutljivost in različico sistema Office 365, ki jo imamo. Uporabljam Win 10 Enterprise v21H2.

Hvala
Jim
Zdravo,

Najnovejša različica Kutools res podpira oznake občutljivosti. Za učinkovito reševanje vaše težave priporočam nadgradnjo na najnovejšo različico. To bi vam moralo omogočiti učinkovitejše delo z oznakami občutljivosti in preprečiti potrebo po obsežni ročni izbiri.
oznake občutljivosti.png


Na najnovejšo različico lahko nadgradite tako, da na zavihku Kutools kliknete »Pomoč« > »Preveri posodobitve«.

Če med postopkom nadgradnje naletite na težave ali imate dodatna vprašanja, se obrnite na nas. Tukaj smo, da vam pomagamo.

Amanda
·
Pred 7 meseci
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave