Petek, 20 avgust 2021
  3 odgovori
  7.8 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Če v službi uporabljam svoje delovne poverilnice z excelom in želim, da so kutools moj dodatek v službi, ali lahko v primeru, da sem dal odpoved iz službe in nimam dostopa do istih poverilnic za excel, še vedno uporabljam kutools na moj osebni računalnik z mojimi osebnimi poverilnicami v Excelu?
 
Pred 2 leti
·
#2282
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Hvala, ker ste nas kontaktirali.

Glede licence lahko namestite in uporabljate eno kopijo programske opreme v licencirani napravi in ​​namestite drugo kopijo na prenosno napravo, ki jo uporablja en sam primarni uporabnik licencirane naprave.

Če namestite kopijo programske opreme na terminalski strežnik ali strežnik Citrix, je za vsako namizje, s katerega se dostopa do aplikacije, potrebna ločena licenca za namizno aplikacijo.

Za več informacij o EULA obiščite: http://www.extendoffice.com/support/end-user-license-agreement.html
1 letom
·
#2764
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
ko sem prebral več objav o tej temi, mi še vedno ni jasno, kaj se skriva za prenosno napravo, ki je omenjena v vaši licenčni pogodbi:
„D. Prenosna naprava. Na prenosno napravo lahko namestite drugo kopijo, ki jo uporablja en primarni uporabnik licencirane naprave.«
Ali mislite samo usb-ključ ali zunanji trdi disk? In če je odgovor pritrdilen, kako namestim Kutools za Excel na takšno napravo in ga kasneje uporabim na katerem koli računalniku z nameščenim Microsoft Officeom?
In če je prenosni računalnik dovoljen tudi kot zunanja naprava, zakaj to ni jasno opisano?
1 letom
·
#2765
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
ko sem prebral več objav o tej temi, mi še vedno ni jasno, kaj se skriva za prenosno napravo, ki je omenjena v vaši licenčni pogodbi:
„D. Prenosna naprava. Na prenosno napravo lahko namestite drugo kopijo, ki jo uporablja en primarni uporabnik licencirane naprave.«
Ali mislite samo usb-ključ ali zunanji trdi disk? In če je odgovor pritrdilen, kako namestim Kutools za Excel na takšno napravo in ga kasneje uporabim na katerem koli računalniku z nameščenim Microsoft Officeom?
In če je prenosni računalnik dovoljen tudi kot zunanja naprava, zakaj to ni jasno opisano?


En ključ je, da ga lahko ena oseba uporablja v dveh kosih. :)
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.