Torek, 31 avgust 2021
  0 odgovori
  2.3 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo, 
Imam težavo z grafikoni Kutools za Excel. Imam dva zavihka. En zavihek ima izvorne podatke, drugi zavihek pa Kutools grafikone.
Ugotovil sem, da vrtilnih tabel ni mogoče uporabiti za nekatere grafikone kutools. Na primer, palični grafikon z mehurčki. Zato sem uporabil formulo =A15, =A16, ..., da sem dobil vrednosti celic iz vrtilne tabele. Ne želim imeti statičnih številk, ker želim, da se grafikon posodobi na podlagi kakršnih koli sprememb v izvorni tabeli. Ko ustvarim grafikon in poskušam dodati nove podatke na kartico izvornih podatkov, dobim sporočilo
"Excel je našel težavo z enim ali več sklicami na formule na tem delovnem listu. Preverite, ali so sklici na celice, imena obsegov, definirana imena in povezave do drugih delovnih zvezkov v vaših formulah pravilni."
Prepričan sem, da to napako dobivam zaradi grafikona Kutools, ker ko odstranim grafikon Kutools, ne dobim sporočila in lahko dodam nove podatke na izvorni zavihek brez opozoril.
Ali mi lahko prosim sporočite, ali lahko na kakršen koli način ustvarim vrstico Kutools z grafikonom Bubbles iz vrtilne tabele in ne dobim nobenih opozoril.

Hvala vnaprej.

Dorota


 
Za to objavo še ni odgovorov.