By dak4482 v petek, 10
Objavljeno v Kutools za Excel
odgovori 2
všeč mi je 0
Ogledov 4.8K
Glasov 0
Pozdravljeni vsi,
Imam preglednico, na kateri delam. V stolpcih je veliko praznih celic, ki jih poskušam izbrisati. Ko izberem stolpce, izberem IZBRIŠI, nato IZBRIŠI PRAZNE VRSTICE in vrne se z NIč praznih vrstic, ki so izbrisane, čeprav je v stolpcu, ki sem ga izbral, na stotine praznih vrstic. BUG??? Preveril sem oblikovanje, ki ne kaže ničesar. Stolpec ni zaklenjen. Kakšne druge ideje?
Dan
Živjo dak4482,

Oprosti za pozen odgovor.

Funkcija Izbriši prazne vrstice dobro deluje na mojem računalniku. Ali lahko preverite, ali je celotna vrstica praznih celic, ki ste jih želeli izbrisati, prazna? Ker funkcija izbriše celotne prazne vrstice, ne pa tudi praznih celic.

In če želite izbrisati samo prazne celice, ne pa tudi vrstic. Prosimo, pritisnite F5, kliknite na Poseben > Blanks > OK da izberete vse prazne celice.
  pojdite na special.png


Nato z desno tipko miške kliknite katero koli od izbranih praznih celic, kliknite Izbriši in nato izberite Premik celic levo/gor, OR Celotna vrstica/stolpec kot jo potrebujete.
  izbrisati.png


Sporočite mi, če imate dodatna vprašanja.

Amanda
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Na spletnem mestu sem iskal udobje ali učinkovitost za dokončanje tega postopka in mislim, da je to najprimernejša igralna kača na spletnem mestu za učinkovito izvedbo.
igraj pasjanso

 
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave