Petek, 22 oktober 2021
  29 odgovori
  11.9 tisoč obiskov
-1
Glasov
Razveljavi
Določil sem rešitev za to napako in je uporabna za Windows 10. Zahtevala bo ponovno namestitev Kutools for Excel. Pred namestitvijo morate spremeniti nekaj lastnosti namestitvene datoteke EXE. Prav tako se želite prepričati, da v upravitelju opravil ni nobenih Excelovih dejavnosti.

  1. Z desno miškino tipko kliknite datoteko EXE namestitvenega programa in pojdite na lastnosti
  2. Na zavihku Splošno potrdite polje »odblokiraj« in nato kliknite Uporabi. 
  3. Slika 1.jpg
  4. Na zavihku Združljivost preverite dva elementa, prikazana v slika 2 in kliknite Uporabi.  
  5. Slika 2.jpg
  6. Zaženite ta program v načinu združljivosti za Windows 8
  7. Zaženi ta program kot skrbnik
  8. Kliknite V redu, da zaprete polje lastnosti
  9. Zaženite namestitveni program EXE

Ko se Excel zažene, bi moral delovati po pričakovanjih.
Pred 2 leti
·
#2323
0
Glasov
Razveljavi
     Zdravo,

     Hvala za rešitev; ali ta popravek deluje tudi za windows 8?

     Hvala 
Pred 2 leti
·
#2324
0
Glasov
Razveljavi
Ali obstaja kakšna druga rešitev tega vprašanja? Preizkusil sem vse korake in še vedno ne morem zagotoviti, da se Kutools pravilno namesti. 
Pred 2 leti
·
#2325
0
Glasov
Razveljavi
Nadaljevanje te teme. Imam isto težavo in brez uspeha sem preizkusil vse spodnje korake. Uporabljam Windows 11 in Office 365.
Pred 2 leti
·
#2326
0
Glasov
Razveljavi
Pozdravljeni vsi skupaj,

Ko naletite na težavo s Kutools for Excel, nam pošljite podatke o vašem operacijskem sistemu ( Katero različico operacijskega sistema Windows uporabljam? ), različico Excela in jezik, ki ga uporabljate v računalniku. Prav tako nam prosim pošljite podrobno, kako je šlo pri dodatku narobe, slika ali priponka datoteke bi bila še boljša. Ali je to posledica funkcije, ki ste jo uporabljali, ali določene datoteke, ki ste jo odpirali? Ali pa se to zgodi šele, ko odprete Excelovo datoteko? ... In kako je videti, ko je bil dodatek narobe?

Vsekakor se bomo potrudili popraviti napake. Ker pa so težave lahko zelo različne, še posebej v tako različnih računalniških okoljih, nam bo to vzelo veliko časa. Zato posodobite na najnovejšo različico ali nas prosite, da vam pošljemo različico, ki deluje na vašem računalniku za vašo trenutno uporabo.

Oprosti za težave.

Lep pozdrav,
Amanda
Pred 2 leti
·
#2327
0
Glasov
Razveljavi
Rešitev za Windows 11 plus Office 365 se zruši z v26. (registrirani uporabnik)
Napaka, povezana z dodatkom detong.kteloader, ki preprečuje zagon Excela. Poskusil sem več rešitev, opisanih na forumih, brez uspeha.
Pri meni je delovalo odstranitev v26, čiščenje registra in nato namestitev starega v23 (Poskusil sem v26, v25, v24 in enaki neuspešni rezultati). Stara različica mi deluje v operacijskem sistemu Windows 11 in MS Office 365. Ne bom užival v navideznih izboljšavah na v26, vendar imam vsaj nekaj pripravljenega.

Upam, da ExtendOffice ekipa lahko preizkusi Windows 11 Enterprise 64 Bit, različica 21H2.
v23 dela zame.

Raul Flores
Pred 2 leti
·
#2328
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Raúl Flores,

Za uporabnike, ki imajo težavo z dodatkom Detong.Kteloader, smo konfigurirali dve različici. Prosimo, prenesite obe različici, kot je navedeno spodaj. 
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Nato jih namestite in uporabite enega za drugim. Po tem nam prosim povejte, ali kateri od njih deluje za vas.

Hvala vnaprej.

Amanda
Živjo Amanda, 

Imam isto težavo in poskušal sem nastaviti z uporabo obeh namestitvenih datotek, kot ste omenili, vendar vse ne delujejo. Kakšen predlog ? 
Pred 2 leti
·
#2330
0
Glasov
Razveljavi
Živjo banumurti.danardono,

V vašem Excelu pod zavihkom Kutools poiščite pomaga > Nastavitveni center. V pojavnem pogovornem oknu preverite Omogoči združljiv načinali Onemogočite navigacijsko podokno ob zagonu preveriti, ali Kutools deluje pravilno.
nastavitev.png

Vendar, če ne vidite Onemogočite navigacijsko podokno ob zagonu možnost, znova namestite datoteke:
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Hvala vnaprej.

Amanda
priloge (1)
Pred 2 leti
·
#2331
0
Glasov
Razveljavi
S to težavo detong.kteloader se borim že več mesecev in vsake toliko časa poskušam videti, ali je težava odpravljena z novo namestitvijo, brez sreče. Excel se preprosto ne bo odprl z omogočenim Kutools.

Opazil sem, da so v mojih dodatkih za Excel pripomočki Kutools navedeni v razdelku »neaktivne aplikacije« in imajo lokacijo v mapi programskih datotek Kutools za Excel za datoteko »Nalaganje«. Prej sem opazil, da ta določena datoteka v moji programski mapi nima pripone datoteke. Zadnji spremenjeni datum je vedno naveden kot 12, vendar je po novih namestitvah Kutools ustvarjen datum datum namestitve. Poskušal sem uganiti, kakšna naj bi razširitev datoteke temeljila na drugih datotekah v mapi, in poskusil .dll, .exe, .exe.manifest, od katerih nobena ne deluje.

Ali veste, kakšna naj bo pripona datoteke za nalaganje? Ali menite, da bi razširitev tej datoteki omogočila pravilno delovanje dodatka? Uporabljam Office 365 v sistemu Windows 11.

Drugi dodatki za kutools so: Omogočeno - Kutools for Excel Helper in onemogočeno - kutools za Excel 26.00. Preizkusil sem vse druge možne popravke, navedene na forumu, z izjemo vrnitve na prejšnjo različico. Namestil sem datoteke za odpravljanje napak P & A, opazil, da sem v različici 27.00, vendar sem še vedno imel nalagalno datoteko brez in razširitve ter napako detong.kteloader. 

Hvala vnaprej.
 
Pred 2 leti
·
#2332
0
Glasov
Razveljavi
Živjo oliviatrost,

Oprosti za težave. Razvojna skupina je zagotovila novo posodobljeno različico beta, prosim, namestite ga tukaj in poskusite.

Če težava še vedno obstaja, pošljite dokument v vašem računalniku "C:\Users\[uporabniško ime]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt" na .
In spremenite del "[Uporabniško ime]" v svoje dejansko uporabniško ime. Lahko pa greste samo na dokumenti kot je neposredno prikazano spodaj, nato poiščite Kutools za Excel > KutoolsBootInformation, potem lahko najdete BootDebugInfo.txt.
  dokumenti.png

Hvala vnaprej.

Amanda
priloge (1)
Živjo Amanda,
Namestil sem različico Beta, A in P, vendar vse ne delujejo z isto napako.

Spodaj je bootpdebuginfo.txt

Različica Windows: Windows 10 (različica 10.0, Build 19041, 64-bitna izdaja)
Windows uporabniški vmesnik: angleščina
20220125104813656: ProcesStep001
20220125104813656: ProcesStep002
20220125104813657: ProcesStep003
20220125104813658: ProcesStep004
20220125104813658: ProcesStep005
20220125104813659: ProcesStep006
20220125104813660: ProcesStep007
20220125104813660: ProcesStep008
20220125104813661: ProcesStep009
20220125104813666: ProcesStep010
20220125104813668: ProcesStep011
20220125104813669: ProcesStep012

Hvala
Pred 2 leti
·
#2334
0
Glasov
Razveljavi
Oprosti za težave. Razvojna skupina je zagotovila novo posodobljeno različico beta, prosim, namestite ga tukaj in poskusite.

Če težava še vedno obstaja, pošljite dokument v vašem računalniku "C:\Users\[uporabniško ime]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt" na .
In spremenite del "[Uporabniško ime]" v svoje dejansko uporabniško ime. Lahko pa greste samo na dokumenti kot je neposredno prikazano spodaj, nato poiščite Kutools za Excel > KutoolsBootInformation, potem lahko najdete BootDebugInfo.txt.
 [priloga]documents.png[/attachment]

Hvala vnaprej.

Amanda

Hi ,

Tako mi je žal, da je betaI, priložena prejšnji objavi, stara. V objavi sem ga že posodobil. Prosimo, namestite novo beta in poskusite.

Oprosti za težave. In upam, da beta deluje za vas.

Amanda
Najlepša hvala Amanda,

Zdaj deluje, odstranil sem ga in namestil beta različico 20220125.

dobro delo :)
Pred 2 leti
·
#2336
0
Glasov
Razveljavi
Pozdravljeni vsi,

Če ste naleteli na težave z dodatkom Detong.Kteloader, prenesite in znova namestite Kutools za Excel 26: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Če imate dodatna vprašanja, mi prosim ne oklevajte.

Amanda
Pred 2 leti
·
#2337
0
Glasov
Razveljavi
Amanda;
Imamo enako težavo, saj se nalaganje prikazuje brez razširitve. V mapi KuTools za Excel nimamo KutoolsBootInformation. Odstranili in znova namestili KUTools s povezave, ki ste jo navedli. Trenutno se Excel pri odpiranju z dodatki KUTools ne odziva. Nalaganje dodatkov je onemogočeno.
Kakšen predlog?
Hvala
Pred 2 leti
·
#2338
0
Glasov
Razveljavi
 Katero različico operacijskega sistema Windows uporabljam?[/url] ), različico Excela in jezik, ki ga uporabljate v računalniku. Prav tako nam prosim pošljite podrobno, kako je šlo pri dodatku narobe, slika ali priponka datoteke bi bila še boljša. Ali je to posledica funkcije, ki ste jo uporabljali, ali določene datoteke, ki ste jo odpirali? Ali pa se to zgodi šele, ko odprete Excelovo datoteko? ... In kako je videti, ko je bil dodatek narobe?

Vsekakor se bomo potrudili popraviti napake. Ker pa so težave lahko zelo različne, še posebej v tako različnih računalniških okoljih, nam bo to vzelo veliko časa. Zato posodobite na najnovejšo različico ali nas prosite, da vam pošljemo različico, ki deluje na vašem računalniku za vašo trenutno uporabo.

Oprosti za težave.

Lep pozdrav,
Amanda

Živjo Indra,

Mi lahko prosim posredujete podatke o vašem računalniku? Hvala vnaprej.

Amanda
Imam isto težavo, Kutools zaradi tega ne deluje in rešitev ne deluje na moji strani.
Ali lahko kaj storimo?
Zdravo,

Poskusite različico beta: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/27.00/KutoolsforExcelSetup.exe

Če imate kakršne koli težave, me ne oklevajte vprašati.

Amanda
Hvala Amanda.

Odstranil sem prejšnjo različico in namestil to različico beta.
Ko odprem Excel, imam še vedno isto okno, ki pravi, da je detong.kteloader ustvaril težavo. In če ne deaktiviram Kutools, kot je pozvano, Kutools ne deluje in lahko kliknem kjer koli, vendar se ne zgodi nič.

Ne vem, ali ima vpliv, vendar uporabljam Parallells z ustrezno namestitvijo Officea.
Zdravo,

Prosimo, kliknite Povratne informacije > Oddaja napake v pomaga skupina na Kutools in nam pošljite datoteko z napako (KutoolsInfo.txt).
error submission.png

Dodajte detong.kteloader v zadevi sporočila.

Hvala vnaprej.

Amanda
  • Stran:
  • 1
  • 2
Za to objavo še ni odgovorov.