Nedelja, 03. aprila 2022
  4 odgovori
  9.6 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Našel sem vnos za "Zamenjaj mehke vrnitve s trdimi vračili s Kutools za Word." Zdi se, da gre za globalno dejanje in ne za nekaj, na kar je mogoče ciljati na izbrani del besedila. (Prav tako se prikazana slika orodne vrstice ne ujema z mojo različico Kutools For Word različice 10, zato ne najdem opisanega vnosa. Nekaj ​​podobnega sem našel pod Pretvori, vendar je globalne narave.) Veliko ljudi, kot sem jaz, uporabljajo " poišči in zamenjaj" v Wordu na ponavljajoč se način. Čeprav Word ohranja to, kar naredim, za sejo, ne dovoli, da bi se ta dejanja shranila v prihodnje seje. Lepo bi bilo, če bi lahko shranili dejanja iskanja in zamenjave iz seje v sejo. To bi nam omogočilo, da naše iskanje in zamenjavo usmerimo na določeno besedilo in ne na globalni pristop "vse ali nič". Hvala vam.
Pred 2 leti
·
#2605
0
Glasov
Razveljavi
Hi Kevin,

--- Zdi se, da gre za globalno dejanje in ne za nekaj, kar je mogoče ciljati na izbrani del besedila.
--- Žal ga ne morete ciljati na izbrani del besedila. Najdete pa ga lahko samo v glavnem dokumentu, glavi, komentarju itd. Glejte posnetek zaslona:
poiščite section.png


--- Čeprav Word ohranja to, kar naredim, za sejo, ne dovoli, da bi se ta dejanja shranila v prihodnje seje.
--- S featrom Serijsko iskanje in zamenjava, lahko shranite nastavitev za iskanje in zamenjavo senario s klikom na gumb Shrani in jo uporabite za prihodnje ustvarjanje dokumentov (senario poiščite v Šola jahanja obkrožena na spodnjem posnetku zaslona). Prav tako lahko z enim klikom poiščete in zamenjate med več dokumenti in drugimi datotekami (vključno z datotekami txt, htm in html).
shrani senario.png

Če imate še kakšno vprašanje, me prosim ne oklevajte.

Amanda
Amanda,

Hvala za vaš odgovor. Kar sem predlagal, kar sem upal, da bom videl v prihodnji izdaji, je bila možnost, da iskanje in zamenjava ne vpliva na celoten dokument ali glavo ali nogo itd., ampak da je sprememba manj globalna in nato lahko shranite da za prihodnjo uporabo. Na primer, če želim, da se samo trije odstavki 20-stranskega dokumenta, ki imajo prelome vrstic, spremenijo v oznake odstavkov, lahko označim odstavke in uporabim find and replace, da to popravim. Ne želim, da bi vplivalo na vseh 20 strani, ampak samo na izbrano območje. Zdaj Če naredim nekaj takega, najdi in zamenjaj pet dni na teden, 52 tednov na leto, moram znova ustvariti iskalni niz za iskanje in zamenjavo vsak dan, 260-krat na leto. Paketno iskanje in zamenjava je super, ČE želite, da to vpliva na celoten dokument. Težava je v tem, da če delate nekaj MANJ kot celoten dokument, vendar to počnete PONOVNO, ni mogoče shraniti niza za iskanje in zamenjavo, potem ko vsak dan zaprete Word. Orodja, ki jih imate, so odlična, če želite zajeti celoten dokument, vendar niso obravnavana manj globalna, a še vedno ponavljajoča se dejanja. To je bila osnova mojega predloga. Upam, da boste o tem razmišljali tudi v prihodnje. Še enkrat hvala za vaš odgovor.
Pred 2 leti
·
#2614
0
Glasov
Razveljavi
Amanda,

Hvala za vaš odgovor. Kar sem predlagal, kar sem upal, da bom videl v prihodnji izdaji, je bila možnost, da iskanje in zamenjava ne vpliva na celoten dokument ali glavo ali nogo itd., ampak da je sprememba manj globalna in nato lahko shranite da za prihodnjo uporabo. Na primer, če želim, da se samo trije odstavki 20-stranskega dokumenta, ki imajo prelome vrstic, spremenijo v oznake odstavkov, lahko označim odstavke in uporabim find and replace, da to popravim. Ne želim, da bi vplivalo na vseh 20 strani, ampak samo na izbrano območje. Zdaj Če naredim nekaj takega, najdi in zamenjaj pet dni na teden, 52 tednov na leto, moram znova ustvariti iskalni niz za iskanje in zamenjavo vsak dan, 260-krat na leto. Paketno iskanje in zamenjava je super, ČE želite, da to vpliva na celoten dokument. Težava je v tem, da če delate nekaj MANJ kot celoten dokument, vendar to počnete PONOVNO, ni mogoče shraniti niza za iskanje in zamenjavo, potem ko vsak dan zaprete Word. Orodja, ki jih imate, so odlična, če želite zajeti celoten dokument, vendar niso obravnavana manj globalna, a še vedno ponavljajoča se dejanja. To je bila osnova mojega predloga. Upam, da boste o tem razmišljali tudi v prihodnje. Še enkrat hvala za vaš odgovor.


Hi Kevin,

Hvala za povratne informacije. Posredoval ga bom naši razvojni ekipi. In res cenim podrobnosti, ki ste jih delili z mano.

Še enkrat hvala,
Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.