Ponedeljek, 29 April 2019
  34 odgovori
  10.1 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Prenesel sem poskusno različico KuTools for Words (najnovejša), vendar po namestitvi in ​​omogočitvi KuTool ni prikazan kot zavihek v programu MS Word 2007. Prosimo, razrešite.
Pred 5 leti
·
#1907
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Poskusite prenesti in namestiti to različico.

https://download.extendoffice.com/downloads/WordKutools.exe
Pred 4 leti
·
#1908
0
Glasov
Razveljavi
Po namestitvi najnovejšega programa še vedno ne deluje.
Pred 4 leti
·
#1909
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Pojdite v upravitelja dodatkov Word. Poskusite omogočiti dodatke Kutools v svojem upravitelju dodatkov Word.

Ali pa tukaj objavite posnetek zaslona svojega upravitelja dodatkov Word.

Hvala vnaprej.
Pred 4 leti
·
#1910
0
Glasov
Razveljavi
Tudi jaz imam isto težavo. Pretvori pokaže, ali imam odprt dokument *.doc (Kliknite na Pearl? (okrogla stvar na vrhu) in se prikaže skupaj s Shrani, Shrani kot itd. Ko kliknete Pretvori, se pretvorba dobro izvede. 
[priloga]KuTools1.png[/attachment]
Ne vidim dodatka na traku. Tam je, ko grem v razdelek Addin v možnostih Word.
[priloga]KuTools2.png[/attachment]
Imam popolnoma enak problem. Poskušal sem znova namestiti iz nič in sem preizkusil tudi predloge v tej temi. Zavihka KUTools še vedno ni mogoče prikazati
priloge (1)
Pred 4 leti
·
#1912
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Poskusite onemogočiti vse druge dodatke in nato znova namestite programsko opremo. :)

Hvala vnaprej.
Word 2007 sem odstranil iz računalnika in ga znova namestil brez dodatkov. Nato sem znova namestil KUTools. Še vedno ne vidim zavihka KUTools - glejte priloženi izpis zaslona.
priloge (1)
Pred 4 leti
·
#1914
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Ali lahko poskusite narediti posnetek zaslona svojega upravitelja dodatkov Word?
Oglejte si svoj Wordov trak Customize.
Word_Ribbon.png
priloge (1)
Word 2007 te možnosti nima! Oglejte si priloženo izpisek zaslona.
Pred 4 leti
·
#1916
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Pojdite in preverite "Prilagodi" glede na vaš posnetek zaslona.
Dober dan,
S klikom na Customize ("Klik na Customize.jpg", "Detail in Customize1.jpg" in "Detail in Customize2.jpg") NE vidim sklicevanja na KUTools.
S klikom na dodatke ("Klik na Addins.jpg" in "Klik na Go.jpg") vidim, da je bil KUTools dodan dodatek, vendar se ne prikaže v meniju Word.
Lep pozdrav,
Willem
Pred 4 leti
·
#1918
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Poskusite ponastaviti vse nastavitve svojega traku.
reset_tibbon.png
priloge (1)
Še vedno ni razlike!
Prav tako ne ponastavite, ponastavite samo orodno vrstico za hitri dostop, ne pa traku.
 
Oprostite, preberite: Prosimo, upoštevajte tudi ...
Pred 4 leti
·
#1921
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Ali lahko ponastavite ne orodno vrstico za hitri dostop?
reset_tibbon_main.png  
V Wordu 2007 ni nikjer možnosti za postavitev traku.
Prav tako nikjer ne vidim možnosti »Glavni zavihki« v Wordu 2007. Nikjer nima možnosti za dodajanje/odstranjevanje/ponastavitev traku. Prilagodite lahko samo orodno vrstico za hitri dostop.
Oglejte si ta video posnetek zaslona
Zdi se, da so vse moje priloge na mojih prejšnjih sporočilih izginile. Poskušal jih bom še enkrat priložiti.
Oprostite za nered z mojimi sporočili. Naj poskusim še enkrat razložiti: 
  1. Word 2007 nima možnosti prilagajanja traku, le orodno vrstico za hitri dostop. Oglejte si priloženo izpisek zaslona. To sem preveril tudi pri lokalnih strokovnjakih, ki so to potrdili.[/*]
  2. Moj posnetek videoposnetka je prevelik za pritrditev, vendar le dokazuje, da nikjer ni možnosti prilagajanja traku.[/*]
Ali imate še kakšne stranke Word 2007?

Poskušal sem namestiti vaš dodatek v Online Word 365, vendar mi tega ne dovoli.
  • Stran:
  • 1
  • 2
Za to objavo še ni odgovorov.