By wilkinson.bj@gmail.com v petek, 22. decembra 2017
Objavljeno v Zavihek Office
odgovori 5
všeč mi je 0
Ogledov 7.7K
Glasov 0
Uporabljam Office Tab 13.10 s Office 365 na Windows 10 Fall Creators Update.

Opazil sem nekaj razlik med načinom delovanja zavihka Office v Excelu in načinom delovanja v Wordu.
1. V Excelu spremenjena zvezdica datoteke izgine z zavihka takoj, ko shranim datoteko zavihka.
V Wordu se zavihek ne posodobi, dokler ne shranim in kliknem v telesu datoteke zavihka.

2. V Excelu lahko odprem word datoteko iz skupine "Office Favorites". Deluje po pričakovanjih.
V Wordu, ko odprem skupino "Office Favorites", se prikažejo Excelove datoteke, ki sem jih dodal, a ko kliknem na eno, se Excel ne odpre z datoteko ali če je Excel že odprt, se datoteka v njej ne odpre.

Tako Excel kot Word sta konfigurirana z enakimi nastavitvami v aplikaciji "Office Tab Center 2013-16". Se je še kdo srečal s tem? Če je tako in če ste našli popravek ali rešitev, da bi Excel in Word delovala na enak (in predviden) način, bi bili dovolj prijazni, da to delite tukaj.

Hvala.
Zdravo,
Poskusite onemogočiti vse druge dodatke v svojem upravitelju dodatkov Word.
Za drugo številko "Ko odprem skupino "Office Favorites", se prikažejo Excelove datoteke, ki sem jih dodal, ko pa kliknem na eno, se Excel ne odpre z datoteko,"
Prepričajte se, da datoteka obstaja.
Hvala vnaprej.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hvala za odgovor, Jay.
Težava št. 1: Poskusil bom onemogočiti nepotrebne dodatke, vendar imam samo privzete dodatke, ki so nameščeni s Office 365.
2. težava: Da, Excelova datoteka, ki jo poskušam odpreti, obstaja. Seveda to ni problem, saj ga lahko odprem na številne druge priročne načine, zanima me le, da "Office Favorites" tako dobro delujejo pri odpiranju Wordovega dokumenta iz Excela, vendar sploh ne, ko poskušate odpreti dokument Excelov dokument iz Worda.

Delal bom z njim samo iz radovednosti in vas obvestil, če najdem rešitev za svoj sistem.

Hvala še enkrat.
Bruce
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Ste namestili najnovejšo različico?
2. težava: Da, Excelova datoteka, ki jo poskušam odpreti, obstaja. Seveda ni problem, saj ga lahko odprem na številne druge priročne načine, zanima me le, da "Office Favorites" tako dobro delujejo pri odpiranju Wordovega dokumenta iz Excela, vendar sploh ne, ko poskušate odpreti dokument Excelov dokument iz Worda.
Poskusite ustvariti prazno novo Excelovo datoteko in jo shraniti v "Office Favorites", nato pa poskusite odpreti Excelovo datoteko iz "Office Favorites" v aplikaciji Word.
Hvala vnaprej.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Če je to podvojen odgovor, se opravičujem. Ko sem končal s prejšnjim, sem opazil, da je moja seja potekla. Ne vem, ali je bilo poslano ali ne.

Namestil sem najnovejšo različico zavihka Office, 13.10.0.0. Pravzaprav sta bila tako Office Tab kot Office 365 nameščena na nov računalnik v zadnjem tednu.

2. težava: Ustvaril sem prazno Excelovo datoteko, "OfficeFavorites.xlsx" in jo dodal v skupino Office Favorites. Nato sem ga poskusil odpreti, tako z zaprtim Excelom kot potem z odprtim in aktivnim Excelom. Datoteka se v obeh primerih ni odprla.

Navdušen sem in cenim vašo podporo pri teh temah. Upam, da jih ne vidite kot pritožbe ali imate občutek, da zaradi njih razvrednotim Office Tab. Nasprotno, aplikacija se mi zdi izredno uporabna in to so le manjše anomalije, ki se mi zdijo zanimive in upam, da jih tudi vi.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
To bi morala biti napaka v določenih okoliščinah.
Poskušali ga bomo popraviti v naslednji različici.
Poskusite dvakrat klikniti datoteko Excel, da jo odprete iz skupine Office Favorite.
Hvala vnaprej.
·
Pred 6 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave