Sreda, 02 maj 2018
  6 odgovori
  9.7 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Ko imate odprti več kot dve datoteki powerpoint, se zavihek Office zaklene in prisiljeni ste v PowerPointu močno zapreti.
Izbrisal sem in znova namestil, zgodi se ista težava
Izbrisal sem vse dodatke, ki sem jih dodal v PowerPoint, razen PowerPointa, še vedno ista težava

imam Powerpoint 2016 MSO (16.0.9226.2114) 64 bit.

Kakršni koli predlogi, zdi se, da se to zgodi samo s powerpointom, ne z Wordom ali Excelom.
Pred 6 leti
·
#1543
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Najprej poskusite onemogočiti vse druge dodatke v upravitelju dodatkov PowerPoint.
Ali je mogoče to težavo ponoviti z dvema praznima datotekama ali samo z obstoječimi datotekami?
Hvala vnaprej.
Pred 5 leti
·
#1544
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

zdi se, da je problem širši, ker imam enak problem z Wordom.
To težavo dobim samo na moji Microsoft Surface book 2. Ne na mojem namiznem računalniku, ki ima popolnoma isto različico Officea (365).
Težava obstaja vsaj od različice 12.0 zavihka Office (zdaj v 13.10)
Mogoče povezano z ločljivostjo zaslona? Surface book ima ločljivost 3000x2000 ...

Cyril
Pred 5 leti
·
#1545
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Žal vam moram povedati, da bi lahko bila ta težava "Morda povezana z ločljivostjo zaslona? Površinska knjiga ima ločljivost 3000x2000 ...".
Poskusite stopiti v stik z nami z nekaj posnetki zaslona, ​​da prikažete težavo prek .
Hvala vnaprej.
Pred 5 leti
·
#1546
0
Glasov
Razveljavi
Pozdravljeni Jay,
Posnetki zaslona ne bodo pokazali nič posebnega. Beseda je zamrznjena in prisiljen sem narediti težko zaprtje.
Zdi se, da se težava pojavlja naključno. Včeraj se je to zgodilo večkrat in dodajam, da za nadaljnje delo uporabljam ločena okna.
Danes ga ne morem reproducirati. Nimam posebnega scenarija, vendar je težava precej pogosta.
Pred 5 leti
·
#1547
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Morda ga je mogoče ponoviti glede na operacijo, ki jo izvajate v PowerPointu.
Če nam lahko poveste, kako ga ponoviti, ga bomo poskušali popraviti.
Pred 3 leti
·
#1548
0
Glasov
Razveljavi
Težave z visečim PowerPointom, zamrznitvijo ali neodzivanjem se lahko pojavijo zaradi enega ali več naslednjih razlogov: Do te težave lahko pride, če niste namestili najnovejših posodobitev. PowerPoint morda uporablja drug proces. ... Protivirusna programska oprema je morda zastarela ali v nasprotju s PowerPointom.
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.