Ponedeljek, 21 marca 2022
  6 odgovori
  28.3 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Zavihek Office 14.50

Najnovejšo različico lahko prenesete iz Najnovejša različica zavihka Office.

izboljšave:

1. Optimizirana hitrost zagona, izboljšana stabilnost delovanja in odpravljeni znani scenariji zrušitve programske opreme.
2. Excel in Word podpirata odpiranje omrežnih datotek v novem oknu v meniju z desnim klikom.
3. Optimizirano nekaj pozivov, pa tudi ikone za obrazce s pozivi.


Določeno:

1. Odpravljene nekatere manjše napake.
1 letom
·
#2779
0
Glasov
Razveljavi
Na spletno mesto sem prenesel nov Office Tab 64-bit in ga znova namestil. Vendar je še vedno pisalo "Office Tab 14.10". In ko sem preveril, sem ugotovil, da je nameščen v C:\Program Files (x86)\ExtendOffice kar pomeni 32-bitno različico.

Druga težava, ki jo imam, je, da so včasih Wordova okna (pri uporabi OfficeTab) popolnoma izginila iz opravilne vrstice in upravitelja opravil, čeprav Word še vedno deluje. Če sem pomotoma minimiziral okno, je izginilo in se pojavilo samo znova. Če odprem novo Wordovo datoteko, se včasih pojavi na različnih namizjih.

Prosim pomagajte. Hvala vam.
Zdravo,

Odstranite zavihek Office iz računalnika in nato prenesite in namestite paket .exe s strani za prenos: https://www.extendoffice.com/download/office-tab.html
exe.png

Naša programska oprema je združljiva z 32- in 64-bitnimi različicami sistema Windows.

Amanda
priloge (1)
1 letom
·
#3016
0
Glasov
Razveljavi
Zelo podrobna navodila, najlepša hvala!
Dolgo časa sem upal, da bo možnost preklopa med načinom več in eno okno bolje postavljena. Morda s tipko za bližnjico ali v orodni vrstici za hitri dostop. To uporabljam precej pogosto.
Druga stvar, na katero upam, je, da bo Office Tab iskal nove posodobitve. Ali morda po pošti, ko bo kakšen tam.
Dolgo časa sem upal, da bo možnost preklopa med načinom več in eno okno bolje postavljena. Morda s tipko za bližnjico ali v orodni vrstici za hitri dostop. To uporabljam precej pogosto.
Druga stvar, na katero upam, je, da bo Office Tab iskal nove posodobitve. Ali morda po pošti, ko bo kakšen tam.
Zdravo,

Hvala za vaše povratne informacije. To zahtevo bom posnel in jo poslal naši razvojni skupini.
In ja, našim naročnikom bomo poslali e-pošto, ko bo izdana nova različica. Prepričajte se, da ste se naročili na našo spletno stran. :)

Amanda
1 letom
·
#3437
0
Glasov
Razveljavi
Živjo, upal sem, da bo čez eno leto na voljo še ena (manjša) nova različica, v kateri je bila težava, o kateri sem si dopisoval z Jayem Chivom julija 2021 (!), rešena:


"že nekaj let se Excel ne zapre pravilno. Pri zapiranju z [x] ali Alt-f4 v večini primerov ostane odprt prazen in ga je mogoče zapreti samo z desnim klikom v opravilni vrstici > zapri. Vedno sem sumil na zavihek Office, vendar sem upal to bi rešili z nadgradnjo na 2019. Ampak ne. Ko sem onemogočil Office Tab, je težava izginila."
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.