Sreda, avgust 08 2018
  2 odgovori
  8.5 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Po več kot enem mesecu razočaranja mislim, da sem popolnoma prepričan, da bo z omogočenimi zavihki Excel odpiranje katerega koli nezaupanja vrednega dokumenta (tisti, ki bo na vrhu prikazal gumb »Omogoči vsebino«) povzročilo zrušitev Excela.

Premikanje teh datotek na zaupanja vredne lokacije mi bo omogočilo, da jih odprem, vendar mi Excel na žalost ne bo dovolil dodajanja zaupanja vredne lokacije v mojem omrežju ali dodajanja zaupanja vrednih dokumentov, kar pomeni, da ne morem neposredno odpreti omrežnih datotek, razen če najprej onemogočim zavihke . Moja trenutna rešitev je uporaba pregledovalnika Excel za odpiranje omrežnih dokumentov, vendar to pogosto povzroči nekaj konfliktov s samim Excelom in jih ne morem posodobiti.

Uporabljam Excel 2016 v sistemu Windows 10 1703 Pro, oba 64-bitna. Zdaj ne morem storiti ničesar drugega, kot da počakam na vašo naslednjo izdajo, ki bo, upam, rešila to težavo.

Ali pa bi mi morda lahko pomagali najti rešitev? Na primer prisiliti moj Excel, da dovoli zaupanja vredne lokacije v omrežju ali nekaj, česar se ne spomnim?

Hvala.
Pred 5 leti
·
#1695
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Oprostite, to težavo bomo poskušali odpraviti v naslednji različici. :)
BTW, zdaj delamo na tej zadevi.
Pred 3 leti
·
#1696
0
Glasov
Razveljavi
Pojdite na zavihek Zaupanja vredne lokacije na levi in ​​potrdite polje »Onemogoči vse zaupanja vredne lokacije« na dnu. Pojdite na Zaupanja vredni dokumenti in potrdite polje »Onemogoči vse zaupanja vredne dokumente«. Kliknite V redu in zaprite nov delovni zvezek. Odprite datoteko Excel, ki se je zrušila.
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.