Petek, 16 december 2022
  4 odgovori
  5.3 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Izvajanje programa Powerpoint za Microsoft 365 MSO (različice 2212, 64-bitni). Zavihek Office deluje dobro za Excel in Word, če pa imate odprte tri ali več sklopov Powerpoint, Powerpoint zaklene in zamrzne. Nato moram Powerpoint močno zapreti. Uporabljam najnovejšo različico programa OfficeTab. to je bila težava s prejšnjimi različicami officeTab. Moral sem onemogočiti officeTab za PowerPoint in uporabljati samo officetab za Excel.

Bo ta težava vsaka odpravljena? že 4 leta.
1 letom
·
#3331
0
Glasov
Razveljavi
Onemogočil sem vse druge dodatke za PowerPoint in zavihek office je deloval enkrat, ko sem imel tri zavihke .pptx v enem pogledu, vendar se je nato zrušil. zdaj mi Powerpoint ne dovoli, da bi bil aktiven dodatek za zavihek Office. naredi ga neaktivnega; ne glede na to, če spremenim status v aktivno, ga vrže nazaj v neaktivno. Odstranil sem ga in ga znova namestil in zgodilo se je isto. odprite datoteko .pptx, piše, da ima powerpoint težave z dodatkom za zavihek Office, in ga onemogoči za .pptx.
Pred 11 meseci
·
#3533
0
Glasov
Razveljavi
če spremenim status v aktivno, ga vrže nazaj v neaktivno. Odstranil sem ga in ga znova namestil in zgodilo se je isto. odprite datoteko .pptx, piše, da ima powerpoint težave z dodatkom za zavihek office, in ga onemogoči za .pptx.
Pred 11 meseci
·
#3534
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Ali lahko poskusite onemogočiti druge dodatke, ki jih imate za PowerPoint, in nato preverite, ali zavihek Office deluje pravilno? Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti.

Amanda
Pred 11 meseci
·
#3535
0
Glasov
Razveljavi
Onemogočil sem vse dodatke za PowerPoint in težava ostaja. OfficeTab se zruši, češ da ima težave s PowerPointom, ko imate odprto več kot 1 datoteko pptx. Včasih, ko odprete PowerPoint, piše, da ima težave z OfficeTab.
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.