By nathanael.ad@gmail.com v soboto, 16. marca 2019
Objavljeno v Zavihek Office
odgovori 11
všeč mi je 0
Ogledov 5.7K
Glasov 0
Zdravo. Jaz delam z ExtendOffice Tab Enterprise, da ga lahko preizkusim, preden ga kupim in uvedem za nekatere sodelavce, vendar imam naslednje težave.

1. Premikanje zavihka v novo okno občasno povzroči, da se Excel sam spremeni in postane le obris samega sebe. To se zgodi tako na začetku kot pri preklapljanju med zavihki.
ExtendOffice Zavihek - številka 1.PNG


2. Včasih, ko se pojavi zgornja težava, lahko delam v prvotno odprtem delovnem zvezku in lahko preklapljam med zavihki, vendar novega dokumenta ni mogoče videti. Zavihek je prikazan kot aktiven, vendar je prikazan samo prejšnji delovni zvezek, prejšnji zavihek pa se ponovno aktivira, ko kliknete v celico.

3. Nazadnje, kar je najslabše, okno lahko trajno izgine z obrisom. Vendar je viden v opravilni vrstici in med pritiskom na ALT+TAB. Prisiljen sem zapreti okno ali pa uničiti proces in znova odpreti vse, kar sem pod njim zapisal. Na vsa druga okna, ker so v drugem postopku, to ne vpliva.
ExtendOffice Zavihek - številka 3, 0.PNG

ExtendOffice Zavihek - številka 3.PNG


Odpiranje novih oken prek menija z desnim klikom na zavihek z ali brez obstoječega zavihka dokumenta je postalo tvegano. Nisem poskusil nobenih drugih pisarniških programov razen Excela. Slike priložene za referenco.

Uporaba Microsoft Office 365 v sistemu Windows 10 Pro. Vsi drugi dodatki so bili odstranjeni, da bi rešili težavo.
Zdravo,
Hvala za vaše podrobne povratne informacije. To težavo si bomo ogledali in jo odpravili v prihodnjih različicah.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Pozdravljeni, Jay! Hvala za odgovor. Je kakšen ETA za izdajo? Težava ni v prelomu igre, saj lahko še vedno uporabim kombinacijo tipk (CTRL+S) za shranjevanje in (CTRL+W) za zapiranje, vendar je za zapiranje/ponovno odpiranje vsega precej frustrirajuće in malo zamudno.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Imam enak problem s spreminjanjem velikosti. Čakam na popravo, da lahko ocenim za nakup
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Zdi se, da je v tretji datoteki opozorilo, omogočite ga.
Untitled.png
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Če se sklicujete na pasico za makro, ki sem jo napisal, je običajno omogočena. Težava se pojavi z ali brez delovnih zvezkov z vdelanimi makri. Težava se skoraj vedno pokaže, ko se odpre novo okno. Druga opomba, namestitev MS Office 365 poteka prek mojega delodajalca na delovnem računalniku. Nastavitev se lahko razlikuje od domače namestitve, saj sem opazil, da sta videti nekoliko drugače, če to pomaga.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Ali imate v upravitelju dodatkov za Excel omogočene druge Excelove dodatke?
Hvala.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ne, vsi drugi dodatki so bili odstranjeni v poskusu iskanja rešitve pred prvotno objavo.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Posodobite, če pomaga. 365, ki jih plačujem osebno, je videti nekoliko drugače od tistega, ki ga uporabljam v službi in ne vem, ali obstaja razlika med poslovnim VL in rednim plačilom na mesec/leto, vendar je zame povsod enak problem (delo namizje, domači prenosnik in domače namizje).

Včasih deluje demaksimiranje Excela in preklapljanje med zavihki. Čez nekaj časa ni mogoče preklopiti med zavihki, ko so povečani ali ko odpirate nova okna.

Sem samo tako nesrečen?
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Pozdravljeni vsi skupaj,

na žalost imam enak ali podoben problem, mislim. Delam z 2 monitorjema, Windows 10 64bit in Office 2013 32bit. Excel si zapomni zadnji položaj okna, v katerem je bil odprt PRVI delovni list. Če premaknem okno in odprem nov delovni list, se bo okno bodisi pognalo nazaj ali pa bo odprlo novo okno (uporabljam način z enim oknom, ne da bi videl vse dokumente v opravilni vrstici) točno na tem začetnem položaju. S klikom na zavihke se okna ponovno sestavijo v okno. Vendar to ne deluje vedno. Če odprem nekaj oken v različnih položajih oken, ne morem več preklapljati med zavihki. Delo z Excelom je s tem hroščem res mučenje :-(

Eno od težav vam bom pokazal v priloženem posnetku. Imam tudi videoposnetek, vendar je velik 2,3 MB in tega ne morem naložiti.

Lep pozdrav posnetek zaslona 2 monitors.png
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
imam isto težavo. Če pomaga, NOT maksimiranje običajno prepreči premikanje med preklapljanjem med zavihki.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
1. Odprite nastavitve vizualnih učinkov.

2. Označite (vklopljeno - privzeto) ali počistite (izklopljeno) Pokaži vsebino okna med vlečenjem za tisto, kar želite, in kliknite/tapnite V redu.

MOŽNOST DVA
Vklopite ali izklopite »Pokaži vsebino okna med vlečenjem« z datoteko REG

Opomba Opomba
Spodnje datoteke .reg, ki jih je mogoče prenesti, bodo spremenile vrednost niza v spodnjem registrskem ključu.

HKEY_CURRENT_USER \ Nadzorna plošča \ namizje

Vrednost niza DragFullWindows

0 = Prikaži obris okna med vlečenjem
1 = Pokaži vsebino okna med vlečenjem

OPOMBA: To je privzeta nastavitev
Shranite datoteko .reg na namizje.
Dvokliknite/tapnite preneseno datoteko .reg, da jo združite.
Če ste pozvani, kliknite Zaženi, Da (UAC), Da in V redu, da odobrite združitev.
Odjavite se in se prijavite ali znova zaženite računalnik, da se prijavite.
Zdaj lahko izbrišete preneseno datoteko .reg, če želite.
·
Pred 3 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave