By jkm v petek, 03. januarja 2020
Objavljeno v Zavihek Office
odgovori 2
všeč mi je 0
Ogledov 7.1K
Glasov 0
Uporabljam Excel 2019 in Office Tabs 13.

V načinu enega okna ne morem imeti dveh primerkov Excela, razen če odprem z desnim klikom na ime delovnega lista OfficeTab in izberem »Novo v novem oknu« ali »Odpri v novem oknu«. To je nezadovoljivo, saj sem v dodatku napisal uporabniško definirane funkcije, v drugem primeru pa funkcij ni mogoče "najti" in je v vrstici s formulo prikazana celotna pot do mojega dodatka. Če pritisnem [F2], da uredim formulo, potem [Enter] "#NAME?" je prikazano v celici.

Če NISEM v načinu enega okna, lahko zlahka imam dva primerka excela, vsakega na ločenem monitorju, VENDAR pa so zavihki podvojeni v vsakem oknu, ne glede na to, v katerem primeru je datoteka odprta. To je zelo moteče in zmedeno, da se biti neizvedljiv.

Prej sem uporabljal Excel 2010 in Office Tabs 13 brez takih težav.
Zdravo,
Hvala za povratne informacije.
Kmalu ga bomo popravili v naslednji različici.
·
Pred 4 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Če želite to narediti, odprite Excel in odprite svojo prvo datoteko kot običajno. Nato, namesto da odprete drugo datoteko v Excelu, pojdite v meni Start in znova odprite Excel. To bo ustvarilo drugo kopijo Excela, ki jo lahko prikažete na sekundarnem zaslonu. Od tam lahko odprete drugi dokument.
·
Pred 3 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave