Petek, 03 januar 2020
  2 odgovori
  7.1 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Uporabljam Excel 2019 in Office Tabs 13.

V načinu enega okna ne morem imeti dveh primerkov Excela, razen če odprem z desnim klikom na ime delovnega lista OfficeTab in izberem »Novo v novem oknu« ali »Odpri v novem oknu«. To je nezadovoljivo, saj sem v dodatku napisal uporabniško definirane funkcije, v drugem primeru pa funkcij ni mogoče "najti" in je v vrstici s formulo prikazana celotna pot do mojega dodatka. Če pritisnem [F2], da uredim formulo, potem [Enter] "#NAME?" je prikazano v celici.

Če NISEM v načinu enega okna, lahko zlahka imam dva primerka excela, vsakega na ločenem monitorju, VENDAR pa so zavihki podvojeni v vsakem oknu, ne glede na to, v katerem primeru je datoteka odprta. To je zelo moteče in zmedeno, da se biti neizvedljiv.

Prej sem uporabljal Excel 2010 in Office Tabs 13 brez takih težav.
Pred 4 leti
·
#2053
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Hvala za povratne informacije.
Kmalu ga bomo popravili v naslednji različici.
Pred 3 leti
·
#2054
0
Glasov
Razveljavi
Če želite to narediti, odprite Excel in odprite svojo prvo datoteko kot običajno. Nato, namesto da odprete drugo datoteko v Excelu, pojdite v meni Start in znova odprite Excel. To bo ustvarilo drugo kopijo Excela, ki jo lahko prikažete na sekundarnem zaslonu. Od tam lahko odprete drugi dokument.
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.