By khourymoe@gmail.com v nedeljo, 26. aprila 2020
Objavljeno v Zavihek Office
odgovori 4
všeč mi je 0
Ogledov 6.3K
Glasov 0
Napaka za zavihek Office v Excelu 2019Pozdravljeni,
Tako se vsakič, ko izberem nov zavihek, aktivno okno premakne na desno stran opravilne vrstice. Povezava do videoposnetka YouTube prikazuje ta učinek.
Program, ki ga uporabljam za prikaz več primerkov programa kot vzporednih sličic, se imenuje 7+ Taskbar Tweaker. Toda tudi brez tega programa težava ostaja.
Težava se ne dogaja z nobenim drugim programom, ki ga imam, vključno z Officeom 2010.
Uporabljam Windows 10 Pro.
Vse predloge za odpravo te težave bi bili hvaležni.
Hvala.
Moe.
Zdravo,
1. Preverite, ali ste namestili najnovejšo različico.
2. Poskusite onemogočiti vse druge dodatke v upravitelju dodatkov Excel.
Hvala vnaprej.
·
Pred 4 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Uporabljam najnovejšo različico zavihka Office, ki sem jo pravkar prenesel pred nekaj dnevi in ​​Office Tab je edini dodatek, ki ga uporabljam. Problem ostaja.

Najboljši način za razumevanje težave je, da si ogledate videoposnetek YouTube, ki sem ga objavil v svoji začetni objavi.

Težava se dogaja z Officeom 2019 in Officeom 2016, ne pa z Officeom 2010. Officea 2013 še nisem preizkusil.
·
Pred 4 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
V Visual Studio 2015 (kot tudi v prejšnjih različicah VS, vendar morate namestiti orodja Productivity Power Tools, če uporabljate VS2013 ali nižjo) sta v Visual Studio dva nova ukaza:
Window.NextTab in Window.PreviousTab
Preprosto jih preslikajte iz Ctrl+Alt+PageUp/Ctrl+Alt+PageDown v Ctrl+Tab/Ctrl+Shift+Tab v:
Meni Orodja -> Možnosti -> Okolje -> Tipkovnica
Opomba: V prejšnjih različicah, kot je Visual Studio 2010, sta bila Window.NextTab in Window.PreviousTab imenovana Window.NextDocumentWellTab in Window.PreviousDocumentWellTab.
·
Pred 3 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
ne razumem. Kako bo sprememba nastavitve v Visual Studio popravila napako?

V zvezi s tem, komu je to vprašanje namenjeno? Jaz ali ExtendOffice Ekipa?
·
Pred 3 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave