Anonimni uporabnik
  Sreda, 04 oktober 2023
  1 odgovori
  3.2 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Pozdravljeni Office Tab Team,

To neverjetno orodje nam prinaša veliko udobja, ker Microsoft tega ni uradno podprl. Zanima me le, zakaj pomembna funkcija/možnost še ni implementirana: odprite zavihke, ki so bili zadnjič odprti. To je zelo uporabno v nekaterih scenarijih. Na primer, pogosto moramo zapreti vse zavihke, razlogi pa so lahko ponovni zagon sistema, zrušitev sistema, kakšna napaka pri delovanju itd. Predstavljajte si, da že odpremo 20 do 30 zavihkov, ki se nahajajo na različnih mestih na našem trdem disku, in imamo da jih vse znova odprete po ponovnem zagonu sistema, kar se pogosto zgodi prenosniku v podjetju. Brez te zahtevane funkcije moramo vsako od zaprtih datotek iskati ročno in za to porabiti veliko časa.

Neka programska oprema je že implementirala to funkcijo pred mnogimi leti. En primer je PDF-XChange Viewer. Uporabljam njeno brezplačno različico (različica 2.5), ki je bila izdana 13. decembra 2018. Če odprete njeno »Uredi->Nastavitve«, boste opazili potrditveno polje »Obnovi zadnjo sejo ob zagonu aplikacije«, ki je izvajalo funkcijo, ki sem jo zahteval tukaj . Drugo potrditveno polje je »Največ dokumentov v nedavnih«, ki določa, koliko nedavnih datotek želite shraniti (»Datoteka->Nedavne datoteke« prikazuje nedavno odprte datoteke).

Močno priporočam, da zavihek Office uvede to funkcijo, ki bo zagotovo dodala veliko vrednost temu izdelku! Brez te funkcije se res težko odločim za nakup.

Lep pozdrav
Pred 6 meseci
·
#8469
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Hvala za vaše dragocene povratne informacije! Bodite prepričani, da sem vašo zahtevo že posredoval naši razvojni skupini za morebitno vključitev v prihodnjo izdajo. Cenimo vaše povratne informacije in se vam zahvaljujemo za uporabo našega izdelka!

Vsekakor bomo to upoštevali pri prihodnjih posodobitvah. Sporočite nam, če boste imeli v prihodnosti še kakšne druge predloge ali povratne informacije!

Lep pozdrav,
Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.