By adamsjiml v sredo, 17. marca 2021
Objavljeno v Zavihek Office
odgovori 1
všeč mi je 0
Ogledov 8.5K
Glasov 0
Pred kratkim sem (po nesreči) na svoj računalnik prenesel najnovejšo različico office tab enterprise, na katerem sem že imel starejšo različico. Nenehno sem dobival obvestila o nakupu (nisem želel kupiti za ta računalnik), zato sem ga iz obupa, da bi se znebil nenehnega nadležnega opomnika, odstranil. To je očitno odstranilo tudi mojo licenčno različico. Zdaj potrebujem starejšo različico, da jo lahko znova namestim. Podatki o mojem licenčnem ključu za starejšo različico so prikazani v spodnjem e-poštnem nizu: Spoštovana stranka, prejeli smo vaše naročilo, najlepša hvala za podporo ExtendOffice. Ime licence in licenčna koda zavihka Office sta naslednja:

Če je ime licence videti kot "**** ****-1", se prepričajte, da ste v polje z imenom licence vnesli "**** ****" in "-1". tipka ne deluje, prosimo, namestite najnovejšo različico zavihka Office na naslednji naslov:
http://www.extendoffice.com/downloads/SetupOfficeTab.exeČe imate kakršna koli vprašanja ali težave, mi pošljite e-pošto. Najlepša hvala! 
S spoštovanjem,
AddinTools & ExtendOffice
Zdravo,
Prosimo, ne objavljajte podatkov o licenci na forumu.
Poskusite nas kontaktirati preko sales@extendoffice. Com.
·
Pred 3 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave