Ponedeljek, 10 januar 2022
  5 odgovori
  5.4 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Pozdravljeni vsi,
Omogoča vam, da se v Outlooku samodejno uporabijo orodja za e-pošto in več računov. Het heeft tot nu toe goed gewerkt (2 maanden). Helaas zijn de bijlagen van sommige e-mails die op 5. januar zijn verzonden, niet op schijf opgeslagen. Ik heb gecontroleerd of de regels voor automatisch opslaan correct werken - geen problem hier.
Graag hupl.
Pred 2 leti
·
#2431
0
Glasov
Razveljavi
Živjo pawel_nl,

Oprostite, nismo vas razumeli. Prosimo, objavite v angleščini.

Amanda
Pred 2 leti
·
#2432
0
Glasov
Razveljavi
Oprosti, mislil sem, da bi moral pisati v nizozemščini ;)
Uporabljam kutools za samodejno shranjevanje e-poštnih prilog iz različnih e-poštnih računov v Outlooku. Zaenkrat je dobro delovalo (2 meseca). Žal priloge nekaterih e-poštnih sporočil, poslanih 5. januarja, niso shranjene na disk. Preveril sem, ali pravila samodejnega shranjevanja delujejo pravilno – tukaj ni težav. Kaj idej?
Pred 2 leti
·
#2433
0
Glasov
Razveljavi
Živjo pawel_nl,

Ali lahko preverite svoj e-poštni protokol? Ali gre za izmenjavo, pop ali IMAP? Če gre za izmenjavo, se lahko samodejno shranjevanje prilog prekine, če Outlooka niste odprli pravočasno.

Če želite zagotoviti, da so vse vaše priloge samodejno shranjene, potem ko končate s pošiljanjem in prejemanjem e-pošte, naj Outlook nekaj časa deluje v ozadju. Kutools bo samodejno shranil vaše priloge, ko se v Outlooku ne izvede nobena operacija.

Amanda
Pred 2 leti
·
#2434
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Amanda,
Vsi računi v Outlooku uporabljajo IMAP. Čudno je, ker zdaj, ko testiram, so vse priloge shranjene.

Pawel
Pred 2 leti
·
#2435
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Pawel,

Hvala za informacijo. Če imate dodatna vprašanja, mi prosim ne oklevajte in mi sporočite.

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.