Nedelja, 24. aprila 2022
  1 odgovori
  7.4 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Jay, ne vem, da sem zamudil odgovor, vendar še vedno imam težave s Kutools za Outlook.

Najnovejša težava, ki jo imam, je ta, da jo je Outlook onemogočil, saj zagon Outlooka traja predolgo.

Pred tem sem vam poslal dodatke, vendar ti, ki jih vključujem, kažejo, kateri dodatki se uporabljajo.
































































Pričakujem, da jih bom, ko izberem več sporočil, lahko prenesel iz aol pošte na svoj gmail račun. Zdi se, da množično posredovanje prikaže seznam imen iz mojega računa za izmenjavo na kolidžu Sheffield, vendar si oglejte sklic na sharepoint na spodnjem posnetku zaslona dodatkov.

Težave sem imel tudi, ko sem vam poskušal posredovati stvari, kot je prikazano spodaj

Oglejte si nit. Tam bi morali videti posnetke zaslona, ​​na katere usmerja naprej vaše e-poštno sporočilo ki povzroča to napako

Oprostite, nismo mogli poslati sporočilo na naslov.

Steve

<>:
Za domeno= ni bil najden noben zapis mxextendoffice.cm

Tukaj je ena od prvih težav



In to je bila prvotna težava. Težko posnetek zaslona, ​​ker Outlook onemogoči Kutools.


Trajalo je več let, da sem sestavil to, zato ne želim znova namestiti s povezave, ki sem jo že naredil.

Zelo se trudim sodelovati z vami pri tem, vendar če se zdi, da ne preberete, kar pošiljam, in ne odgovorite, bom štel, da sta vaš izdelek in podpora grozljiva. Prosim, da se mi vrnete s smiselnim odgovorom. Btw, 32 let sem delal s programsko opremo, imam magisterij iz računalniških študij in sem pooblaščeni član British Computer Society s podiplomsko kvalifikacijo za poučevanje.

Prijazni pozdravi

Steve Marples






Pripomočki


Avtor: Steve Marples <>
Poslano: 15. april 2022 10:14
Za: Steven Marples <>
Zadeva: Re: ExtendOffice - Bulk naprej ne deluje

Kot sem pojasnil v svojem novem poročilu o napaki, ne bo vstavil posnetka zaslona .jpg, ki sem ga pretvoril v jpg s pomočjo barve. Bil je .PNG

Prenesite Outlook za Android

________________________________________
Avtor: Jay Chivo <>
Poslano: petek, 15. april 2022, 08:57
Na: <>
Zadeva: RE: ExtendOffice - Bulk naprej ne deluje


Dragi smarples,

Hvala, ker ste nas kontaktirali.

Poskusite narediti nekaj posnetkov zaslona, ​​da prikažete težavo.

Ste namestili najnovejšo različico?

Hvala vnaprej.

Lep pozdrav,

Jay Chivo

Addin Technology Inc.

Spletne strani: https://www.extendoffice.com / https://www.addintools.com

Spremljajte nas:

Od: Podpora
Poslano: petek, 15. april 2022 ob 2
Podpirati
Zadeva: ExtendOffice - Bulk naprej ne deluje

Kategorije: Kutools za Outlook
Sporočilo: Namestil sem, vendar je množično posredovanje dalo samo seznam za moj račun za izmenjavo, vendar pošiljam e-pošto svojemu drugemu Google Računu. Za vstop ni pošiljanja e-pošte.
Jay Chivo se je odzval in poslal povezavo, v kateri mi je rekel, naj izbrišem svojo trenutno različico in jo zamenjam s tisto na povezavi. Tako sem naredil, vendar sem prejel I
Sporočilo: Zdaj, ko kliknem Bulk forward, iz Outlooka vrne 'operacija ne uspe 0'
Jay mi je rekel, naj odstranim dodatke in poskusim znova, vendar ne vem, katere dodatke naj odstranim.

Poskušal sem vključiti posnetek zaslona, ​​vendar se zdi, da datoteke ne sprejemajo datotek .png ali .jpg

Zdi se, da je Jay Chivo izginil, tako da ne morem napredovati.

prosim pomoč

Steve Marples
Datum pošiljanja: petek, 15. april 2022 02:08
Pred 2 leti
·
#2648
0
Glasov
Razveljavi
Hi Steve,

Oprosti za težave.

Glede na vaša sporočila zdaj ne morete narediti posnetkov zaslona, ​​ker je Outlook onemogočil Kutools? Če je odgovor pritrdilen, ali lahko znova namestite lastes različico na naše spletno mesto in ponovno poskusite funkcijo ter nam pošljete podrobnosti o težavi (po potrebi posnetke zaslona), da bomo imeli boljšo spremembo, da bomo težavo prikazali tukaj in jo odpravili.

Opazil sem tudi, da je e-poštno sporočilo, ki ste ga poslali, šlo na <>, vendar ne <>. Ali lahko preverite, ali se takrat niste mogli slišati z Jayem Chivom?

Hvala vnaprej.

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.