Anonimni uporabnik
  Sreda, 11 maj 2022
  1 odgovori
  6.4 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Moj računalnik se je zrušil pred božičem. Moral sem dobiti novega, ker je električna napetost v začetku leta povzročila majhno neznano težavo, ki je postala velika znana težava. Imel sem vse varnostne kopije. Imel sem nekaj težav med pošto IMAP in POP, ki sem jih rešil tako, da sem uporabil POP, tako da sem lahko vse svoje e-poštne naslove združil v eno datoteko PST na pogonu, ne v "C", kot sem imel pred zrušitvijo.
Nekaj ​​mesecev, ko sem obnavljal vso drugo programsko opremo, ki ni MSFT, sem imel več e-poštnih datotek za vsak e-poštni naslov, ki ga imam. To je ustvarilo veliko dvojnikov. Večino dvojnikov mi je uspelo odstraniti z orodji PST. Njegov nabor orodij ni mogel filtrirati veliko podvojenih e-poštnih sporočil; vendarle.
Tako sem kupil to orodje ExtendOffice imel prek povezave do 4Team, ki je odstranil kar nekaj.

Uvozil sem vsa svoja standardna vgrajena pravila Outlooka, ki pošiljajo e-pošto v določene mape. Drugi dan sem uvozil ExtendOffice pravila za iskanje neželene e-pošte. Ker je obnova računalnika trajala tako dolgo (davčna sezona in več), imam 6,000 e-poštnih sporočil (glede na število map) za filtriranje neželene vsebine. Teče ZELO, ZELO POČASI.

zakaj? Ali lahko filter neželene vsebine deluje hitreje, razen tega, da se poskušate izogniti takšnemu konglomeratu e-pošte?

BTW: Kakšna je sintaksa za oznake na tem mestu?
Zdravo,

Oprosti za pozen odgovor. Vedno iščemo rešitev za hitrejše delovanje filtra za smeti. Če pa imate veliko e-poštnih sporočil, bo trajalo nekaj časa, da se filtrira s trenutno različico.

Ko bomo imeli rešitev, jo bomo vključili v prihodnje različice.

Hvala za povratne informacije.

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.